R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

W Babiaku pobito rekord podczas 26 Finału WOŚP

15-01-2018 18:16 | Źródło: GOKiBP w Babiaku | Wyświetleń artykułu: 8,801 | Komentarzy: 0

Wolontariusze w Babiaku zaczęli kwestę już od godziny 7:00 rano. Do godzin południowych kwestowali przy Kościołach parafialnych na terenie gminy Babiak, a po południu przenieśli się na imprezę finałową do Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Babiaku. Tam powstała zacięta walka na licytacji fantów.

R E K L A M A

W Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Babiaku na scenie finałowej wystąpili: Gminna Orkiestra Dęta, kóra powitała przybyłych widzów kolędami, Samorządowcy z Gminy Babiak, Natalia Sarniak, Patrycja Kałużna, Paulina Dominiak, Marcin Jasiński, jasełka z Samorządowego Przedszkola w Babiaku i Szkoły Podstawowej w Brdowie, przygotowane przez Panią Mariolę Cedzidło, zespół muzyczny ,,Young Generation" z ZST w Kole- debiutujący na scenie, scholki z parafii Babiak i Brdów oraz Babcia Jadzia z Kabaretu Paradajs, która przeprowadziła konkurs i dałą potężną dawkę humoru dla widzów.

Między występami odbywałą się licytacja fantów pozyskanych od miejscowych przedsiębiorców. Najdroższe fanty jakie sprzedano to: Maskotka OSP KSRG Babiak- 320zł, Talon na całodniową posadę Wójta Gminy Babiak- 210zł, Talon na przejazd samochodem bojowym SLRt Peugeot Boxer OSP KSRG Babiak- 180zł, Talon na przelot awionetką nad Gminą Babiak- 120zł. Jak widać największą furorę wśród licytujących zrobił Miś ŻAREK, którego dla zwycięzcy, wręczył Naczelnik OSP KSRG Babiak. Organizator zbiórki bardzo dziękuje wszystkim za okazanie dobrego serca oraz zapowiada że podczas następnego Finału WOŚP w Babiaku, odbędzie się bieg i marsz nordic walking, na którego już od dziś zaprasza.

W tym roku sztab w Babiaku pobił rekord w zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwota jaką udało się zebrać to 10.010,00zł.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze