R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Spotkanie z Dobromirem Makowskim

01-03-2018 09:42 | Źródło: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,295 | Komentarzy: 0

28 lutego o godzinie 12.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie odbyło się spotkanie z Dobromirem „Mak” Makowskim dla uczniów szkoły.

Foto:
R E K L A M A

Spotkanie z Dobromirem „Mak” Makowskim w ramach projektu o nazwie – RapPedagogia – to program "oparty na muzyce hip hop, elementach profilaktyki, inspirowany życiem autora i wykonawcy". Autor projektu "RapPedagogia" jest założycielem fundacji "Młodzi dla młodych", która swoją siedzibę ma w Pabianicach. Jest także pedagogiem oraz animatorem projektów pedagogicznych z młodzieżą na ulicach. Przed laty sam mierzył się z wieloma problemami będąc wychowankiem domu dziecka, osobą uzależnioną, bezdomną. Obecnie jeżdżąc po Polsce dociera do wielu szkół, domów dziecka, domów poprawczych i zakładów karnych mówiąc do młodzieży, iż można żyć inaczej.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze