R E K L A M A
sim
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Inne 10 edycja Kolskiej Ligi Halowej zakończona

10 edycja Kolskiej Ligi Halowej zakończona

05-03-2018 12:11 | Źródło: MOSiR Koło | Wyświetleń artykułu: 1,770 | Komentarzy: 0
Kolejna 10 jubileuszowa edycja Amatorskiej Ligii w Halową Piłkę Nożna przechodzi do historii. Zjednoczeni Niechcący to drużyna, która wygrała tę edycję ligi.
10 edycja Kolskiej Ligi Halowej zakończona
Foto:MOSiR Koło

Rozgrywki Amatorskiej Ligii w Halową Piłkę Nożną zostały zapoczątkowane w sezonie 2008/2009. Pierwszym tryumfatorem tej formy rozgrywek została  ekipa Nauczycieli.  Na przestrzeni lat zmieniały się drużyny, zawodnicy, formuła rozgrywek, lecz niezmienny był cel: wyłonienie najlepszych zespołów amatorskich w halowej piłce nożnej.

3 marca 2018r., kolejna, dziesiąta i jubileuszowa edycja dobiegła końca.Do rozgrywek przystąpiło 13 drużyn, które rywalizowały o miano tej najlepszej. Ostatecznie sklasyfikowano 11 drużyn, ponieważ dwie ekipy Dęby Team i Wrzoskwiat wycofały się w trakcie rozgrywek.  

Walka o poszczególne lokaty tabeli była bardzo zacięta i trwała do ostatniego meczu. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy KKS-u, drugie miejsce wywalczyli piłkarze Drink Teamu. Najlepszą drużyną rozgrywek została ekipa Zjednoczonych Niechcący. Warto zauważyć, że od pierwszej kolejki prezentowali oni wysoki poziom. Drużyna ta grała nie tylko efektownie, ale i efektywnie. Potwierdzeniem tego może był tytuł króla strzelców dla Wojciecha Odrowskiego–kapitana drużyny Zjednoczonych.

Dziękując za udział w tych rozgrywkach wszystkim drużynom już dziś zapraszamy do zgłoszenia i udziału w kolejnej edycji Amatorskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną, szczegóły już wkrótce na naszej stronie.

Poniżej ostateczna klasyfikacja rozgrywek ALwHPN sezonu 2017/2018:

 1. Zjednoczeni Niechcący
 2. Drink Team
 3. KKS
 4. Plejada
 5. Balu 30 Company
 6. WKU Bailando
 7. Dagraf
 8. Górnicy
 9. 4W
 10. Beer Team
 11. Kolscy Fanatycy

Dęby Team*

Wrzoskwiat*

* drużyna wycofała się w trakcie rozgrywek

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
28 Gru.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu