R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Miasto Koło będzie miało swoje magnesy promocyjne

13-03-2018 12:24 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 9,198 | Komentarzy: 12

W najbliższym czasie zostaną przygotowane magnesy promujące Nasze miasto, które wydane zostaną przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą i częściowo sfinansowane przez Gminę Miejską Koło, w ramach pożytku publicznego.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Przedstawiają one ogólne widoki Koła, pochodzące z dawnych widokówek, będących  w zbiorach Pana Roberta Krysztofowicza. Hasło: „Miasto Koło, gdzie zabytki naokoło”, promujące nasze miasto wymyślił wiceprezes Stowarzyszenia Krzysztof Witkowski.

Cieszymy się, że możemy wnieść wkład w promocję Naszego miasta i jako społecznicy  z radością przyjęliśmy fakt, że otrzymaliśmy dofinansowanie do tego zadania, którego realizacja przyczyni się niewątpliwie do większej rozpoznawalności „grodu nad Wartą” powiedział Grzegorz Mokrzycki, prezes Stowarzyszenia.

W roku bieżącym Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła wyda również publikację, autorstwa dr. Krzysztofa Witkowskiego, pod tytułem „Miasto Koło, gdzie zabytki naokoło”, która wpisywać się będzie w strategię kampanii promującej Koło, jako miasto o bogatej historii i warte odwiedzenia.

Poniżej prezentujemy projekty magnesów:

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (12) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA