R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

Otwarte zawody w tenisie stołowym

19-04-2018 10:07 | Źródło: Gmina Babiak | Wyświetleń artykułu: 4,094 | Komentarzy: 1

14 kwietnia 2018 roku odbyły się pierwsze otwarte zawody w tenisie stołowym rozgrywane w grze podwójnej (debel, mikst) dla mieszkańców Gminy Babiak. Zawody zostały zorganizowane przez Sekcję Tenisa Stołowego działającą przy Uczniowskim Klubie Sportowym w Brdowie. Zawody zostały sfinansowane ze środków dotacji z budżetu Gminy Babiak.

Foto:Gmina Babiak
R E K L A M A

Do udziału w zawodach zgłosiło się 28 zawodników czyli 14 zespołów dwuosobowych. Zespoły te zostały podzielone na dwie grupy liczące po 7 zespołów.

W celu wyłonienia czterech zespołów (po dwa zespoły z każdej grupy) wchodzących do finałów zostało rozegranych po 21 meczy w grupie gdzie każdy grał z każdym. Punkty przydzielane były w oparciu o wygrane sety. Na pierwszym miejscu uplasował się zespół z Babiaka w składzie Wiktor Kupsik oraz Sebastian Sujewicz. Drugie miejsce zajął zespół z Brdowa w składzie Marcin Nadolny oraz Marcin Czerniejewski.

O trzecie miejsce walczyły kolejne dwa zespoły z Brdowa gdzie zwycięstwo odnieśli Paweł Śledziński oraz Szymon Racinowski wygrywając w setach 3:2 z zespołem w składzie Krzysztof Renkas oraz Tomasz Junkiert.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze