R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

Wójt wręczył nagrody nauczycielom szkół i przedszkoli

20-06-2018 21:43 | Źródło: Urząd Gminy Babiak | Wyświetleń artykułu: 5,073 | Komentarzy: 1

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy w Babiaku odbyło się uroczyste wręczenie nagród Gminy Babiak dla nauczycieli pracujących w szkołach i przedszkolach na terenie gminy.

Foto:Gmina Babiak
R E K L A M A

Spotkanie to połączone było również z planowanym zakończeniem dotychczasowej ścieżki kariery zawodowej nagrodzonych. 01 września nie powitają już, jak co roku swoich wychowanków, ponieważ zgodnie ze swoją decyzją przechodzą na zasłużoną emeryturę. Panie Maria Trzmielewska i Teresa Tomicka – Zespół Szkół w Bogusławicach, Pani Bożena Zielińska – Samorządowe Przedszkole w Babiaku oraz Pan Romuald Czernicki – dyrektor Zespołu Szkół w Brdowie przez wiele lat wytrwale i z oddaniem uczestniczyli w procesie kształcenia i wychowania dzieci i młodzieży.

Za tą właśnie pracę i zaangażowanie otrzymały podziękowania wraz z życzeniami: radości z każdego nowego dnia, uśmiechu od ucha do ucha i spełniania marzeń, które odkładane były na później, „bo wiek emerytalny po to jest dany, by realizować niespełnione plany”.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze