R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

Znane polskie przeboje na jednej scenie w Babiaku

04-08-2018 17:54 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,951 | Komentarzy: 0

Izabela Trojanowska i Gabriel Fleszar byli gośćmi XX, jubileuszowego Dnia Gminy Babiak. Licznie przybyła publiczność śpiewała razem ich największe przeboje.

R E K L A M A

Zanim na scenie pojawiły się gwiazdy - od rana trwał turniej piłkarski, którego wyniki zaprezentowano o godzinie 16:00 w trakcie imprezy. Uczestnikom zmagań piłkarskich wręczono nagrody oraz statuetki dla najlepszego piłkarza i bramkarza.

Tuż po 16:00 Wójt Gminy, Wojciech Chojnowski otworzył XX Dzień Gminy Babiak życząc wszystkim udanej zabawy. Przed występem Izabeli Trojanowskiej swoje talenty zaprezentowały lokalni artyści (młodzież).

"Wszystko, czego dziś chce", "Tyle samo prawd ile kłamstw" oraz utwory z najnowszej płyty zrealizowanej z Janem Borysewiczem usłyszeli mieszkańcy Gminy Babiak na żywo w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej. Aktorka, piosenkarka przypomniała wszystkim z czego jest najbardziej znana oraz, że jej przeboje śpiewa nieprzemijalnie kilka pokoleń.

Między głównymi punktami Dnia Gminy Babiak zapraszano młodszych i starszych mieszkańców do udziału w licznych konkursach z nagrodami.

Następnie po koncercie piosenkarki, z gitarami pojawiło się dwóch mężczyzn, jednym z nich Gabriel Fleszar, który swój koncert rozpoczął od największego przeboju "Kroplą Deszczu".

A Jak Wam się podobała dzisiejsza impreza? Zapraszamy już w poniedziałek na relację naszej telewizji z wydarzenia a w niej: rozmowa z Wójtem Gminy Babiak, Izabelą Trojanowską oraz Gabrielem Fleszarem.

 R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze