(23)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Lekki deszcz 7
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Budowa ulicy Nagórnej z dotacją Wojewody!

Autor: Redakcja e-kolo.pl 30 Październik 2018 przeczytasz w minutę
Budowa ulicy Nagórnej z dotacją Wojewody!
© e-kolo.pl
(23) | Czytano:
14,664 razy | przeczytasz w minutę

W dniu dzisiejszym o godzinie 15:00 kolski Ratusz Miejski odwiedził Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffman, który przybył aby ogłosić decyzję o przyznaniu dwóch dotacji dla Powiatu Kolskiego. Najważniejszą informacją jest ta, która rozpocznie budowę ulicy Nagórnej.

R E K L A M A
23
Czytano:
14,664 razy
Udostępnij

Rozbudowa a tak naprawdę budowę drogi na odcinku 1 397 metrów ulicy Nagórnej jej mieszkańcy czekali od kilkunastu lat. Po wniosku o dofinansowanie, złożonym przez Starostwo Kolskie może stać się to realne. Wszystko za sprawą przyznanego przez Wojewodę Wielkopolskiego dotacji w wysokości 3 000 000 złotych do tego zadania. 

Rozpoczęcie pracy we wniosku zaplanowano na kwiecień 2019 a zakończenie na listopad tego samego roku. Łączny koszt projektu to 7 944 976,14zł. 

W trakcie dzisiejszego spotkania Wojewoda wraz z lokalnymi władzami podkreślali celowość skierowanych do Koła środków a Przewodniczący Rady Miejskiej w Kole Artur Szafrański podziękował w imieniu mieszkańców ulicy Nagórnej i osiedla Kwiatowego za podjętą na korzyść Koła decyzję. 

Drugim dofinansowaniem jest przebudowa drogi powiatowej na odcinku Powiercie Kolonia - Leśnica.

GALERIA ZDJĘĆ
GALERIA ZDJĘĆ


R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (23)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Memix · 30 Październik 2018
Jeszcze jeden artykuł na e-kolo rozponie sie od "w dniu dzisiejszym" i oszaleje :)
jamm · 03 Listopad 2018
wojewoda daje nasze polakow pieniadze a nie swoje a my na ul 3 maja czekamy na remont kilkadziesiat lat
Ola · 31 Październik 2018
A kiedy będzie dokończone Remont ul 3 go maja w kole Szafrański wbkolorowej ulotce wyborczej podał ze ta ulicę wyremontowano a to jest z jego strony kłamstwo bo wyremontowano ok 30% ulicy
kok · 31 Październik 2018
nie glosowac na pisiora szafranskiego bo to przedstawiciel mateuszka klamczuszka
adam · 31 Październik 2018
Ten portal zaczyna przypominać mi TVP. Ciekawe dlaczego....
ffddsa · 30 Październik 2018
wniosek złożyło starostwo i to powiat pozyskał dotację na przebudowę ul. Nagórnej a na zdjęciach starosty nie widać, czyżby go nie zaproszono? Ciekawe co ma z ta dotacją wspólnego p. Czarnecki, ze został zaproszony? Pis wykorzystuje każda okazje żeby się pokazać i wypromować swojego kandydata na burmistrza, żal.
czytelnik · 02 Listopad 2018
Starosty nie zaproszono, bo: po pierwsze jest z PSL, zaś po drugie zaraz pojawiałoby się pytanie, co tam robi skoro dofinansowanie dotyczy kolskiej ulicy? Dlaczego? Ponieważ wyborcy raczej nie wiedzą o czym Ty wiesz, że choć ulica jest w granicach miasta i mieszkają na niej jego mieszkańcy, to jednak administracyjnie jest drogą powiatową będącą w gestii Starostwa!
Anka 33 · 30 Październik 2018
Wybieramy mądrze! Już widać komu uda się pozyskać najwięcej środków,na rozbudowę,przebudowę i naprawdę naszego miasta i gminy! Tylko Pan Artur. Wszyscy do urn ! ;)
Marek · 31 Październik 2018
Oracle. Koło, to przede wszystkim miasto emerytów. Czyli moher, mohera moherem pogania. Więc czego spodziewać się w głosowaniu. Dają głos tym, których pokazują, że chodzą do koscioła. To tak, jakby od samego uczęszczania do kościoła, człowiek stał się lepszym. Co za głupie myślenie.
Oracle · 30 Październik 2018
No tak, bo albo wybieramy kogoś z PiSu albo nie dostaniemy żadnych pieniędzy. W całym kraju te same teksty. Czysty szantaż. Do tępaków jakich w tym mieście wielu trafi to w 100%. Tylko co jeśli pis za rok przeminie? Pozostaną puste obietnice. Mieszkańcy Koła są głupi. Mieliśmy burmistrza z Pisu i się a przede wszystkim nasze miasto skompromitował. I co? Teraz znów wybierzemy kogoś z pisu, bo nie oszukujmy się, tu już wszystko jest jasne. Nie potrafimy uczyć się ba błędach? Za chwilę znów będziemy się dziwić, że wszyscy w spółkach pochodzą z innych miast. A dlaczego tak będzie? Bo przyszły burmistrz z Pisu nie będzie miał nic do powiedzenia, będzie tylko posłusznie wykonywał powierzone mu zadania od przełożonych, tych właśnie których widać na obrazku (a słyszeliście o tym jak ten łysy ze zdjęcia po objęciu stanowiska wojewody wyrżnął w pień w urzędzie wszystkich dyrektorów, naczelników itp. tylko z tego powodu, że to nie on ich powołał? U nas było i będzie to samo). Czy my jesteśmy tacy neiogarnięci, że nie możemy się sami w mieście rządzić, tylko ktoś z "centrali" partyjnej musi robić to za nas? PS. No i co w sobie ma takiego Pan Szafrański, że warto byłoby go wybrać na burmistrza poza wsparciem jedynej słusznej partii? Pamiętajcie, że młodość nie jest gwarancją innowacyjności... Ludzie ogarnijcie się wreszcie.
Tyrion Lanister · 30 Październik 2018
Mnie sie też wydaje że będziemy mieli od niedzieli burmistrza Szafrańskiego ale poczekajmy na debatę. Na pewno będą emocje.
rarr · 30 Październik 2018
Reklama pana Szafrańskiego tak potrafi tylko PiS wszystko sobie przypisywać jeszcze nie burmistrz a tu już sukces śmiechu warte hahaha
Grzybiarz · 30 Październik 2018
Przegrały PISiory w wielkich miastach wybory, to teraz lansują swoich kandydatów w małych mieścinach, jak Koło. Lepszy rydz, niż nic.
Mieszkanka · 30 Październik 2018
A konkretnie, jaki wkład Pana Szafrańskiego w budowę tej ulicy? Bo wkład budowy portalu e-koło w wizerunek pana Szafrańskiego ogromny.
Marcon · 30 Październik 2018
słuchałem,ale mi chodzi o tych z klapkami na oczach typu Tata Julii,sam widzisz jaka jest reakcja psycho-fanow.Nie mam nic przeciwko żadnemu kandytowi,mi chodzi o te chore zachowanie niektórych komentujących. jak można być tak ślepo zapatrzonym."jedyna słuszna decyzja,Nasz Pan Burmistrz,wygra!!!,jeszcze kur... brakuje Bóg Honor Ojczyzna,Pamiętamy itp.
Tata Julii · 30 Październik 2018
Teraz już nie ma wątpliwości. Pan Artur będzie nie tylko burmistrzem uczciwym i ambitnym ale też bardzo skutecznym. W niedziele musimy dokonać jedynego słusznego wyboru i postawić na Pana Szafrańskiego.
kaska · 30 Październik 2018
Pan Artur bedzie robil to co mu zarzadza zeby robil ...Galemba go promuje , bo chce wszedzie rzadzic
SZTASEK · 30 Październik 2018
No i co ten wasz arturek to z pisu czy nie z pisu ...?
mieszkaniec · 02 Listopad 2018
To zależy od okoliczności i od tego, kto co chce usłyszeć!
Memix · 30 Październik 2018
Jeszcze jeden artykuł na e-kolo rozponie sie od "w dniu dzisiejszym" i oszaleje :)
XyZ · 30 Październik 2018
Brawo powiat obie drogi to drogi w zarządzie powiatu i to powiat występował do wojewody o dofinansowanie. A pieniądze to pieniądze z corocznego programu budowy dróg lokalnych z których powstała m.in. Opałki i Blizna :)
Marcon · 30 Październik 2018
już bardziej lansować kandyta Szafrańskiego się nie dało?podziękować to chyba powinien radny z danego okręgu ,zaraz pewnie będzie "Jeszcze nie burmistrz a już wielkie sukcesy" ,skąd ja to znam??? a z TVPis
SZTASEK · 30 Październik 2018
macaron i osobiście musiał przyjechać do Koła z Czarneckim żeby to zakomunikować - patrz jaki uczciwy buhaha
do macron · 30 Październik 2018
a sluchales nagrania? przeciez szafranski klarownie powiedzial ze dziekuje w imieniu mieszkancow i ze to starostwo zlozylo wniosek ani w jednym slownie nie przepisywal sobie tej dotacji
Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
22 godziny temu 7,985

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
1 dzień temu 5,190 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
2 dni temu 106,363

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 dni temu 21,879

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

R E K L A M A