R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit piec do poprawel
Wiadomości Miasto Koło Budowa ulicy Nagórnej z dotacją Wojewody!

Budowa ulicy Nagórnej z dotacją Wojewody!

23 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,877 | Komentarzy: 23
W dniu dzisiejszym o godzinie 15:00 kolski Ratusz Miejski odwiedził Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffman, który przybył aby ogłosić decyzję o przyznaniu dwóch dotacji dla Powiatu Kolskiego. Najważniejszą informacją jest ta, która rozpocznie budowę ulicy Nagórnej.
Budowa ulicy Nagórnej z dotacją Wojewody!

Rozbudowa a tak naprawdę budowę drogi na odcinku 1 397 metrów ulicy Nagórnej jej mieszkańcy czekali od kilkunastu lat. Po wniosku o dofinansowanie, złożonym przez Starostwo Kolskie może stać się to realne. Wszystko za sprawą przyznanego przez Wojewodę Wielkopolskiego dotacji w wysokości 3 000 000 złotych do tego zadania. 

Rozpoczęcie pracy we wniosku zaplanowano na kwiecień 2019 a zakończenie na listopad tego samego roku. Łączny koszt projektu to 7 944 976,14zł. 

W trakcie dzisiejszego spotkania Wojewoda wraz z lokalnymi władzami podkreślali celowość skierowanych do Koła środków a Przewodniczący Rady Miejskiej w Kole Artur Szafrański podziękował w imieniu mieszkańców ulicy Nagórnej i osiedla Kwiatowego za podjętą na korzyść Koła decyzję. 

Drugim dofinansowaniem jest przebudowa drogi powiatowej na odcinku Powiercie Kolonia - Leśnica.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (23)
jamm 19 dni temu
wojewoda daje nasze polakow pieniadze a nie swoje a my na ul 3 maja czekamy na remont kilkadziesiat lat
| Zgłoś do usunięcia
Ola 22 dni temu
A kiedy będzie dokończone Remont ul 3 go maja w kole Szafrański wbkolorowej ulotce wyborczej podał ze ta ulicę wyremontowano a to jest z jego strony kłamstwo bo wyremontowano ok 30% ulicy
| Zgłoś do usunięcia
kok 22 dni temu
nie glosowac na pisiora szafranskiego bo to przedstawiciel mateuszka klamczuszka
| Zgłoś do usunięcia
adam 22 dni temu
Ten portal zaczyna przypominać mi TVP. Ciekawe dlaczego....
| Zgłoś do usunięcia
ffddsa 23 dni temu
wniosek złożyło starostwo i to powiat pozyskał dotację na przebudowę ul. Nagórnej a na zdjęciach starosty nie widać, czyżby go nie zaproszono? Ciekawe co ma z ta dotacją wspólnego p. Czarnecki, ze został zaproszony? Pis wykorzystuje każda okazje żeby się pokazać i wypromować swojego kandydata na burmistrza, żal.
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 20 dni temu
Starosty nie zaproszono, bo: po pierwsze jest z PSL, zaś po drugie zaraz pojawiałoby się pytanie, co tam robi skoro dofinansowanie dotyczy kolskiej ulicy? Dlaczego? Ponieważ wyborcy raczej nie wiedzą o czym Ty wiesz, że choć ulica jest w granicach miasta i mieszkają na niej jego mieszkańcy, to jednak administracyjnie jest drogą powiatową będącą w gestii Starostwa!
Anka 33 23 dni temu
Wybieramy mądrze! Już widać komu uda się pozyskać najwięcej środków,na rozbudowę,przebudowę i naprawdę naszego miasta i gminy! Tylko Pan Artur. Wszyscy do urn ! ;)
| Zgłoś do usunięcia
Marek 22 dni temu
Oracle. Koło, to przede wszystkim miasto emerytów. Czyli moher, mohera moherem pogania. Więc czego spodziewać się w głosowaniu. Dają głos tym, których pokazują, że chodzą do koscioła. To tak, jakby od samego uczęszczania do kościoła, człowiek stał się lepszym. Co za głupie myślenie.
Oracle 23 dni temu
No tak, bo albo wybieramy kogoś z PiSu albo nie dostaniemy żadnych pieniędzy. W całym kraju te same teksty. Czysty szantaż. Do tępaków jakich w tym mieście wielu trafi to w 100%. Tylko co jeśli pis za rok przeminie? Pozostaną puste obietnice. Mieszkańcy Koła są głupi. Mieliśmy burmistrza z Pisu i się a przede wszystkim nasze miasto skompromitował. I co? Teraz znów wybierzemy kogoś z pisu, bo nie oszukujmy się, tu już wszystko jest jasne. Nie potrafimy uczyć się ba błędach? Za chwilę znów będziemy się dziwić, że wszyscy w spółkach pochodzą z innych miast. A dlaczego tak będzie? Bo przyszły burmistrz z Pisu nie będzie miał nic do powiedzenia, będzie tylko posłusznie wykonywał powierzone mu zadania od przełożonych, tych właśnie których widać na obrazku (a słyszeliście o tym jak ten łysy ze zdjęcia po objęciu stanowiska wojewody wyrżnął w pień w urzędzie wszystkich dyrektorów, naczelników itp. tylko z tego powodu, że to nie on ich powołał? U nas było i będzie to samo). Czy my jesteśmy tacy neiogarnięci, że nie możemy się sami w mieście rządzić, tylko ktoś z "centrali" partyjnej musi robić to za nas? PS. No i co w sobie ma takiego Pan Szafrański, że warto byłoby go wybrać na burmistrza poza wsparciem jedynej słusznej partii? Pamiętajcie, że młodość nie jest gwarancją innowacyjności... Ludzie ogarnijcie się wreszcie.
Tyrion Lanister 23 dni temu
Mnie sie też wydaje że będziemy mieli od niedzieli burmistrza Szafrańskiego ale poczekajmy na debatę. Na pewno będą emocje.
| Zgłoś do usunięcia
rarr 23 dni temu
Reklama pana Szafrańskiego tak potrafi tylko PiS wszystko sobie przypisywać jeszcze nie burmistrz a tu już sukces śmiechu warte hahaha
| Zgłoś do usunięcia
Grzybiarz 23 dni temu
Przegrały PISiory w wielkich miastach wybory, to teraz lansują swoich kandydatów w małych mieścinach, jak Koło. Lepszy rydz, niż nic.
| Zgłoś do usunięcia
Mieszkanka 23 dni temu
A konkretnie, jaki wkład Pana Szafrańskiego w budowę tej ulicy? Bo wkład budowy portalu e-koło w wizerunek pana Szafrańskiego ogromny.
| Zgłoś do usunięcia
Marcon 23 dni temu
słuchałem,ale mi chodzi o tych z klapkami na oczach typu Tata Julii,sam widzisz jaka jest reakcja psycho-fanow.Nie mam nic przeciwko żadnemu kandytowi,mi chodzi o te chore zachowanie niektórych komentujących. jak można być tak ślepo zapatrzonym."jedyna słuszna decyzja,Nasz Pan Burmistrz,wygra!!!,jeszcze kur... brakuje Bóg Honor Ojczyzna,Pamiętamy itp.
| Zgłoś do usunięcia
Tata Julii 23 dni temu
Teraz już nie ma wątpliwości. Pan Artur będzie nie tylko burmistrzem uczciwym i ambitnym ale też bardzo skutecznym. W niedziele musimy dokonać jedynego słusznego wyboru i postawić na Pana Szafrańskiego.
| Zgłoś do usunięcia
kaska 23 dni temu
Pan Artur bedzie robil to co mu zarzadza zeby robil ...Galemba go promuje , bo chce wszedzie rzadzic
SZTASEK 23 dni temu
No i co ten wasz arturek to z pisu czy nie z pisu ...?
| Zgłoś do usunięcia
mieszkaniec 20 dni temu
To zależy od okoliczności i od tego, kto co chce usłyszeć!
Memix 23 dni temu
Jeszcze jeden artykuł na e-kolo rozponie sie od "w dniu dzisiejszym" i oszaleje :)
| Zgłoś do usunięcia
XyZ 23 dni temu
Brawo powiat obie drogi to drogi w zarządzie powiatu i to powiat występował do wojewody o dofinansowanie. A pieniądze to pieniądze z corocznego programu budowy dróg lokalnych z których powstała m.in. Opałki i Blizna :)
| Zgłoś do usunięcia
Marcon 23 dni temu
już bardziej lansować kandyta Szafrańskiego się nie dało?podziękować to chyba powinien radny z danego okręgu ,zaraz pewnie będzie "Jeszcze nie burmistrz a już wielkie sukcesy" ,skąd ja to znam??? a z TVPis
| Zgłoś do usunięcia
SZTASEK 23 dni temu
macaron i osobiście musiał przyjechać do Koła z Czarneckim żeby to zakomunikować - patrz jaki uczciwy buhaha
do macron 23 dni temu
a sluchales nagrania? przeciez szafranski klarownie powiedzial ze dziekuje w imieniu mieszkancow i ze to starostwo zlozylo wniosek ani w jednym slownie nie przepisywal sobie tej dotacji
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
 1. Po 20 latach PSL traci Powiat. Kropidłowski n...

  35,727   38   Powiat Kolski
 2. NA ŻYWO: Pierwsza sesja Rady Powiatu Kolskieg...

  24,733   7   Powiat Kolski
 3. Uderzył w zaparkowany na poboczu pojazd

  15,718   2   Wypadki
 4. Uwaga! Duże utrudnienia!Remont przejazdu na u...

  12,910   6   Miasto Koło
 5. Na dworcu widać już zarys peronów

  10,907   1   Miasto Koło
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
27 List.
18:00

MDK w Kole
 Z DALA OD ORKIESTRY - film dokumentalny
30 List.
17:00

Sala gimnastyczna ZSEA Koło
Wieczornica Niepodległościowa
30 List.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
Kabaret Jurki