R E K L A M A
sim
R E K L A M A
tartak
Wiadomości Miasto Koło Debata Wyborcza kandydatów na Burmistrza!

Debata Wyborcza kandydatów na Burmistrza!

23 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 21,926 | Komentarzy: 51
Debata już za nami. Kandydaci: Artur Szafrański i Krzysztof Witkowski zaprezentowali się odpowiadając na 12 pytań przygotowanych przez redakcję. Jak wypadli?
Debata Wyborcza kandydatów na Burmistrza!
Foto:e-kolo.pl

Na kilka dni przed drugą turą wyborów samorządowych zorganizowaliśmy pierwszą w historii naszego miasta internetową debatę na żywo. Dla tych, którzy nie mieli okazji obejrzeć bezpośredniej transmisji ze studia e-kolo.pl, przygotowaliśmy nagranie w lepszej jakości.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (51)
Obserwator 20 dni temu
Powiem tyko jedno, co i tak wszyscy w Kole wiedzą: 2 tura dla Artura!!!
| Zgłoś do usunięcia
Jestem stąd 21 dni temu
Jeśli pomyłka z nowym stanowiskiem p. Anny z okrągłego muasta to przepraszam. Kolega teraz móei, że nie wie czy prawda. Ci ludzie.
| Zgłoś do usunięcia
Jestem stąd 21 dni temu
Tak bezstronnie: p. redaktor z okrągłego miasta się starała ale ...nie wyszło. Obie panie do fryzjera zw łaszcza pani z mocnym artystycznym nieładem....zbyt mocnym i zero kompetencji. Wyglądało to tak jakby chciała pokazać, że jest ptofesjonalna ale nie jest. Wcale i w końcu to byli kandydaci na burmistrza. W końcu byli Kimś. Jakby nie było. Trochę szacunku i pr przygotowania by się przydało. Zmiany w Przeglądzie na gorsze. No i kim ta pani jest? Ta pani nieprzygotowana dostatecznie. W okularach. Spółdzielnia może nie ma wykształconych redaktorów czy dziennikarzy ale mogli przysłać kogoś innego. Swoją drogą czy nie ma konfliktu interesów choćby w reklamie? Okrągłemiasto jest p. Kułskowska a została naczelną prz eglądu kolskiego.. E- kolo najlepszym tu portalem.
| Zgłoś do usunięcia
Judex 22 dni temu
Debata na portali Okrągłe Miasto to totalna kicha w najlepszym wydaniu po prostu dno.Ci co to nagrywali i organizowali mieli zerowe pojęcie o tym co robią.
| Zgłoś do usunięcia
obcy 22 dni temu
Judex. Widzę w tobie mistrza kamery, reżysera , redaktora i organizatora takich debat. Zanim jednak pokażesz swój kunszt idź głąbie do szkoły i naucz się języka polskiego.
Kolanka od urodzenia 22 dni temu
Lapsusy językowe przytrafiają się wielu osobom.
| Zgłoś do usunięcia
Zenek 22 dni temu
Pr z ynajmniej ta debata ok ale ta z panią co to nieprzygotowana faktycznie masakra.
| Zgłoś do usunięcia
Jestem stąd 22 dni temu
Żadnych 8 mln tylko na dwie sprawy: 3 i 1mln. I to na razie obietnice
| Zgłoś do usunięcia
Jestem stąd 22 dni temu
Czy kablówka nie mogła wysłać na debatę wyważoną panią Janiszewską? Kto to rozczochrana pani? I nieznająca nawet imienia kandydata na byrmistrza?
| Zgłoś do usunięcia
Jestem stąd 22 dni temu
Pan Mujta ? Muzeum b.rzadko było udostępniane mieszkańcom
| Zgłoś do usunięcia
Tata Julii 22 dni temu
A mnie się wydaję że człowiekiem i to wybitnym który nie tylko otworzył muzeum na ludzi ale również ludzi na muzeum był bardzo ceniony dr Józef Mujta.
| Zgłoś do usunięcia
Kolanka od urodzenia 22 dni temu
Do Marka: pan Witkowski otworzył muzeum dla ludzi. To On zaczął organizować w muzeum zajęcia dla dzieci. Pwidocznie pamięć wybiórcza.
| Zgłoś do usunięcia
Drob ek 22 dni temu
W tej debacie Witkowski wypadł słabo ale najgorzej wypadł w debacie na okrągłemiasto.pl . Czy ten pan wogóle ma coś do powiedzenia???
| Zgłoś do usunięcia
Marek 22 dni temu
Różnica klas. Pan Artur po prostu jest grzeczną osobą. A Pan Witkowski nie ma nawet bladego pojęcia o zarządzaniu miastem. Co zrobił jak był dyrektorem? Wszyscy co się orientują wiedzą, że nic. Zero. Null. Jedynie krążą opowieści gdzie i z kim się rozbijał po hotelach za pieniądze nie swoje. Pan Artur już zorganizował pieniądze, ponad 8 mln na ulicę Nagórną, otrzymał promesę na muzeum cerami, wsparcie na renowację zamku. Co zrobił Witkowski przez kilkanaście lat poza opowieściami w TVK? Nic, nic, nic. I nic nie zrobi bo ta opcja ma w programie nic nie robienie dla Polaków.
| Zgłoś do usunięcia
Judex 22 dni temu
Pan Szafrański przez cztery lata kadencji nie potrafił wyremontować jedną z najstarszej ulicy w mieście ulicy Grockiej .Żadna władz w mieście przez 70lat nie potrafiła tej ulicy wyremontować Atu nagle wybory imasz 70mil.zł .Przyjechali czarodzieje z Warszawy i przywieźli walizkę pieniędzy.,totalna bzdura chamstwo w najlepszym wydaniu.Nich ci czarodzieje z Warszawy zajmą się rządzeniem a nie bawić się w świętego mikołaja
Tyrion Lanister 22 dni temu
Nigdy! Nie powinno się oceniać różnicy klas po wykształceniu. Gdyby ktokolwiek z komentujących internautów miał tutaj pojęcie o historii to wiedziałby że tak dzielili ludzie tylko Bolszewicy i Jakobini! Tak robić nie wolno bo to nieprzyzwoite!
ktos 22 dni temu
Pan Artur jest grzeczna osoba, bo najwyrazniej zbytnio nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Roznica klas Panie Marku jest wielka i widac to juz bardzo dokladnie w wyksztalceniu. Pan Witkowski jest czlowiekiem wykszatlconym z doswiadczeniem czego brakuje drugiemu kandydatowi.
oni 22 dni temu
Pan Artur co niby zrobił...po szkole sredniej dostal ciepla posade , bo zapewne po znajomosci , bo doswiadczenia nie mial zadnego
czytelnik 22 dni temu
Niechęć, czy nawet nienawiść do drugiej osoby nie jest najlepszym doradcą!
Wacek 30 cm 22 dni temu
Szafrański przytakiewcz Witkowskiego . Prowadzący dno , masakra , kto to jest ???
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 22 dni temu
Jeśli to nie jest tylko nick to Ci zazdroszczę. Ale można mieć dochody! Wynagrodzenie burmistrza przy tym, to mały pikuś!
Kolanka od urodzenia 22 dni temu
Garnitur. Nareszcie.
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin11 22 dni temu
Bardzo fajnie że zdecydowaliście się Panowie na debatę. Szacunek dla obu, bardzo fajnie że chcieliście spotkać się i porozmawiać o Kole przed kamerą. Mnie osobiście przekonał Pan Artur Szafrański ale obaj klasa goście.
| Zgłoś do usunięcia
Zenek 23 dni temu
Do niki: kamera jest w pomieszczeniu i ma zapewne swój zasięg. Niemniej dobry kadr.
| Zgłoś do usunięcia
Judex 23 dni temu
A ja myślałem że wybudują metro bo niedługo nie będzie można ani przejść ani przejechać
| Zgłoś do usunięcia
ona 23 dni temu
Pan Szafranski ma wyksztalcenie niby wyzsze techniczne a konkretnie to jakie ? i bardzo ciekawe, ze w czasach kiedy ciezko bylo o ciepla posadke dla ludzi po studiach to Pan Szafranski klepal cieply stolek po szkole sredniej. ?
| Zgłoś do usunięcia
Jestem stąd 23 dni temu
Do czytelnika: to p. Artur powiedział oboje zamiast obaj.
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 23 dni temu
Wiem. Słyszałem i aż się zachłysnąłem ze śmiechu. Na post o "polszczyźnie" odpowiedziałem bez wskazania kogokolwiek, ponieważ nie wiem, czy forumowiczka czegoś jeszcze nie "wychwyciła". Ja zaś całej debaty -niestety- nie oglądałem.
Jestem stąd 23 dni temu
To kablówka ma zasięg ruropejski? Nigdy nie miała Owszem b yła nowością, była super mimo, zże wielu posądzało ich o stronniczość. Ale byli. Działali. Niestety od lat marazm i to wielki. Przecież mogą pisać projekty unijne jak inni. Rozwijać się. Zatrudnić nowe twarze. Reporterów po kierunku.
| Zgłoś do usunięcia
Tyrion Lanister 22 dni temu
Nawet w Polsce, a byłem ostatnio w Krynicy pod granicą z Rosją ma się problem z dostepem do internetu a gdzie tu mówić o świecie? Sorry, w grudniu wybieram się do Peru i zobacze czy naszą osiedlówkę będę odbierał w Andach.
Kupczak Janusz 23 dni temu
Nasz program jest emitowany w internecie a to medium dociera do całego świata
Kupczak Janusz 23 dni temu
Mili Państwo wysłuchałem z uwagą debaty kandydatów na burmistrza naszego miasta. Jeżeli chodzi o promocję naszego miasta to kandydat PIS miał niewiele do powiedzenia .Panie Arturze gdzie Pan był jak wyrzucono z pracy Pana Witkowskiego, który mimo doznania wielkiej krzywdy nie zaprzestał działalności na rzecz naszego miasta i jego promocji.Jak wyglądała promocja kiedy był Pan przewodniczącym Rady Miasta wszyscy wiemy. Wymieniono tylko firmę Geberit a zapomniano o Telewizji Kablowej która jako pierwsza wypromowała Miasto Koło nie tylko w Polsce alei i w europie.Dzięki telewizji kablowej mogliście Państwo oglądać sesje i wiele wydarzeń które odbywają się w naszym mieście. Zapomniano również o orkiestrze OSP która to wiosła bardzo duży wkład w promocję naszego miasta w Polsce jak i w Europie. Pamiętamy wiele imprez z udziałem naszej orkiestry chodź by koncerty noworoczne. Do promocji naszego miasta swoją dużą cegiełkę dołożyła Manufaktura Piosenki Harcerskiej Wartaki. Jestem ciekawy czy wasza hojna ręka dosięgnie tych w/w organizacji.Ja będę głosować na Pana Witkowskiego ale uszanuję każdy werdykt który wydadzą mieszkańcy naszego miasta. Pracować na rzecz naszego miasta musimy wszyscy nieważne z jakiej opcji jesteśmy. Panie Krzysztofie życzę powodzenia.
| Zgłoś do usunięcia
Yeti 23 dni temu
brak pracownik w zakładach wiąże się z tym, że prezesi płącą najniższą krajową lub niewiele więcej. W Polsce nasi "pracodawcy" chcą włożyć 1000 zł a za tydzień wyciagnąć milion. A parobek niech robi za miskę ryżu
| Zgłoś do usunięcia
ja 23 dni temu
ale nikt nie mówi o tym, że pracownicy chcą mniej zarabiać na papierze, bo 500+ będą mieli
Kolanka 23 dni temu
Debata ogólnie w bardzo miłym nastroju. Czasami miałam jednak wrażenie, że Szafrański nie zawsze mówił na temat. Dla mnie wypadł lepiej Pan Witkowski.
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 23 dni temu
@~hmm Współczuje Ci tak kiepskiej pamięci!
hmm 23 dni temu
nie na temat? ja tam zapamietalem ze w kole same zabytki i ze klasy "zero" tyle sie dowiedzialem od p. Krzysztofa
hmmm 23 dni temu
a dlaczego kandydat witkowski uciekal od odpowiedzi na pytania o kadry? czyli co chce zwolnic kawke ze stadionu? nie zaprzeczyl przeciez... tak samo co do zmian w urzedzie...
| Zgłoś do usunięcia
mariusz 23 dni temu
jeden jak i drugi powinni zwolnić wszystkich którzy maja 6 z przodu
loki 23 dni temu
Panowie słuchając Was,wnioskuję,że "oboje "jesteście razem.Panie doktorze Witkowski tytuł naukowy zobowiązuje do poprawnej polszczyzny. Tylko kto nadał ten tytuł?
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 23 dni temu
Co chcesz od polszczyzny? A jeśli to płeć któregoś z kandydatów jest jeszcze niewiadomą? Wtedy będzie poprawnie!
Tata Julii 23 dni temu
Szczerze, nie spodziewałem sie takiej debaty. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej przebiegu, wzajemnego szacunku kandydatów i ich wysokiej kultury osobistej. Moim kandydatem jest Pan Szafrański ale szacunek należy się również Panu Witkowskiemu.
| Zgłoś do usunięcia
niki 23 dni temu
Kto to nagrywa? Dlaczego kamera jest wykadrowana z wskazaniem na Szafrańskiego?
| Zgłoś do usunięcia
asdw 23 dni temu
jak to dlaczego bo to debata w e-kolo a redakcja nie jest obiektywna.
pro kolo 23 dni temu
...no no następne 12 lat i rozwiążę wszystkie problemy w Kole - 12 dotychczasowych mi nie starczyło. Nie mogę już słuchać Artura..... i jeszcze ten PiS.
| Zgłoś do usunięcia
Widz 23 dni temu
Bedzie transmisja w tefałenie?
| Zgłoś do usunięcia
Tata Julii 23 dni temu
Czas na młodego ambitnego burmistrza! Panie Arturze Avanti!
| Zgłoś do usunięcia
Smutek 22 dni temu
Ambicja prowadzi do samouwielbienia, pięcia się w szczeblach kariery, a Kolanie potrzebują kogoś normalnego, kto myśli o nich, a nie o sobie i swoich ambicjach. Jestem za Panem Witkowskim.
Judex 23 dni temu
A co Julia nato
obituary 23 dni temu
Krzysztof jesteśmy z tobą , nie daj się temu pisowskiemu pomazańcowi .
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
 1. Po 20 latach PSL traci Powiat. Kropidłowski n...

  35,676   38   Powiat Kolski
 2. NA ŻYWO: Pierwsza sesja Rady Powiatu Kolskieg...

  24,728   7   Powiat Kolski
 3. Uderzył w zaparkowany na poboczu pojazd

  15,714   2   Wypadki
 4. Uwaga! Duże utrudnienia!Remont przejazdu na u...

  12,898   6   Miasto Koło
 5. Na dworcu widać już zarys peronów

  10,889   1   Miasto Koło
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
27 List.
18:00

MDK w Kole
 Z DALA OD ORKIESTRY - film dokumentalny
30 List.
17:00

Sala gimnastyczna ZSEA Koło
Wieczornica Niepodległościowa
30 List.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
Kabaret Jurki