Bezchmurnie 16.7

W Gminie Babiak kolejne inwestycje drogowe

Autor: Redakcja e-kolo.pl 04 Grudzień 2018 przeczytasz w minutę
W Gminie Babiak kolejne inwestycje drogowe
© Gmina Babiak
(0) | Czytano:
6,286 razy | przeczytasz w minutę

W listopadzie br. babiacki samorząd zrealizował kolejne inwestycje drogowe. W miejscowości Poddębno ułożono 120 mb nakładki asfaltowej o szerokości 5 m za kwotę 40 tys. zł.

R E K L A M A
0
Czytano:
6,286 razy
Udostępnij

Natomiast w Babiaku na ulicy Wrzosowej (dawna Poznańska) wykonano w ramach zadania inwestycyjnego przebudowę drogi gminnej na odcinku 150 m – wylano nawierzchnię asfaltową o szerokości 4 m za kwotę 80 tys. zł. Ponadto trwa jeszcze utwardzanie wybranych odcinków dróg w sołectwach kruszywem kamiennym.

Jak wspominał w wywiadzie dla naszych czytelników (emisja jutro), Gmina Babiak nadal za swój priorytet przy układaniu budżetu na kolejny rok  wyznaczyła sobie budowy i remonty dróg. Co jeszcze? o tym wszystkim posłuchacie w jutrzejszej rozmowie.

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP