R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

W Gminie Babiak kolejne inwestycje drogowe

04-12-2018 09:03 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,380 | Komentarzy: 0

W listopadzie br. babiacki samorząd zrealizował kolejne inwestycje drogowe. W miejscowości Poddębno ułożono 120 mb nakładki asfaltowej o szerokości 5 m za kwotę 40 tys. zł.

Foto:Gmina Babiak
R E K L A M A

Natomiast w Babiaku na ulicy Wrzosowej (dawna Poznańska) wykonano w ramach zadania inwestycyjnego przebudowę drogi gminnej na odcinku 150 m – wylano nawierzchnię asfaltową o szerokości 4 m za kwotę 80 tys. zł. Ponadto trwa jeszcze utwardzanie wybranych odcinków dróg w sołectwach kruszywem kamiennym.

Jak wspominał w wywiadzie dla naszych czytelników (emisja jutro), Gmina Babiak nadal za swój priorytet przy układaniu budżetu na kolejny rok  wyznaczyła sobie budowy i remonty dróg. Co jeszcze? o tym wszystkim posłuchacie w jutrzejszej rozmowie.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze