R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Konrad Sosiński utytułowanym kolarzem gminy Kościelec

28-03-2019 09:30 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 3,492 | Komentarzy: 0

Konrad Sosiński mieszkaniec gminy Kościelec , zawodnik kategorii Junior reprezentujący Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów w Koninie w wyścigach szosowych oraz w średnim dystansie na torze, który w sezonie 2018 r. zdobył 1 miejsce w XL Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Polski w Kozichgłowach.

Foto:KLTC Konin

W Mistrzostwach Polski W Kolarstwie Szosowym w Ostródzie Grunwald ze startu wspólnego zdobył 9 miejsce.  7 miejsce w Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski w miejscowości Walim zakwalifikowały go do wyjazdu kadrowego w kategorii Junior na wyścig Grand Prix Rüebliland w Szwajcarii, gdzie w klasyfikacji generalnej zajął 66 miejsce. Kolejne osiągnięcia to 2 miejsce drużynowo w Mistrzostwach Polski Dwójek i Drużyn w Golczewie oraz 5 miejsce w XXXI Miedzynarodowym Wyścigu Kolarskim „ Ślężański Mnich” Memoriał Romana Ręgerowicza, Pucharze Polski w Gostyniu i Pucharze Polski – Memoriał Tomka Jakubowskiego.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze