R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

MOPS i Straż Miejska zostaną przeniesione do centrum

29-03-2019 21:04 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,789 | Komentarzy: 2

Wszystkie biura Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Straży Miejskiej zostaną wyprowadzone z dotychczasowej lokalizacji znajdującej się w budynku przy ulicy Dąbskiej, gdzie i dlaczego?

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Jak przekazał w dzisiejszej rozmowie Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski, ma to być ułatwienie dla petentów korzystających z usług MOPSu, chociażby ze względu na bliskość do centrum. Gdzie zatem zostaną przeniesione dwie jednostki zarządzane przez Urząd Miejski?

Od początku funkcjonowania Domu Seniora, budynek po Zespole Szkół Plastycznych przy ulicy Powstańców Wlkp. jest wykorzystywany tylko w połowie. Nadal piętro jest puste i niezagospodarowane, dlatego właśnie tam burmistrz chce przenieść MOPS i Straż Miejską.

Nie ma co ukrywać, że obecnej lokalizacji daleko do poziomu wygody. Wąskie korytarze, mało miejsca dla oczekujących na załatwienie swojej sprawy petentów - to się zmieni wraz ze zmianą budynku.

A co na to nasi czytelnicy?

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze