R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar budynku gospodarczego w Kamieniu

28-08-2019 18:35 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 16,201 | Komentarzy: 0

27 sierpnia 2019r. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 6.45 otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w Kamieniu gm. Koło.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Na miejsce pożaru zadysponowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz OSP Wrząca Wielka, OSP Babiak, OSP Brdów, OSP Kiełczew, OSP Dębno Królewskie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pożarem objęta jest część budynku wraz z dachem i składowane w budynku siano.

W budynku znajdowało się również 38 sztuk bydła. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym, ugaszeniu pożaru przy pomocy wody, pracach rozbiórkowych nadpalonej konstrukcji dachu, wyrzuceniu nadpalonego siana na zewnątrz budynku oraz izolowaniu bydła przed czynnikami pożarowymi do czasu ugaszenia pożaru.

Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz weterynarii stwierdził, że zwierzęta są w dobrej kondycji i nie ma potrzeby ich ewakuacji. Dochodzenie w sprawie przyczyny pożaru prowadzi policja.

W wyniku pożaru spaleniu uległa połowa dachu budynku gospodarczego oraz 15 balotów siana. Pożar przez 5 godzin i 40 minut gasiło 38 strażaków.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze