R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Tylko wzorowa współpraca może owocować sukcesami

09-09-2019 17:52 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,678 | Komentarzy: 27

O takiej współpracy możemy mówić w przypadku Urzędu Miejskiego i kolskiej rady z Posłem Ziemi Kolskiej Leszkiem Galembą. Dziś w symboliczny sposób podsumowano wzajemne relacje.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Na wniosek Burmistrza Miasta Koła Krzysztofa Witkowskiego zwołano dziś nadzwyczajne posiedzenie Rady Miasta, którego głównym punktem było przyjęcie dotacji rządowej i zabezpieczenie środków własnych na przebudowę ulicy Grodziej w Kole. Jak wspominali w trakcie dyskusji radni - na tę inwestycję mieszkańcy czekali od wielu lat. 

Tuż po obradach odbyła się konferencja prasowa, na której nasza redakcja pojawiła się jako jedyna. Pragniemy zatem w poniższym materiale wideo przekazać naszym czytelnikom pełny zapis spotkania. 

Warto podkreślić stopień owocnej współpracy na linii burmistrza Witkowskiego z kolskim Posłem Leszkiem Galembą Świadczą o tym słowa burmistrza:

Myślę, że ta współpraca samorządu miasta: radnych, burmistrza z Panem Posłem układa się wzorowo. Przede wszystkim jest to poseł z naszej ziemi, poseł miejscowy, który zna nasze bolączki i nasze inwestycyjne problemy za co też panu Posłowi dziękujemy. 

- opisuje współpracę Krzysztof Witkowski

Drogi, chodniki, ulice nie mają barw politycznych. Tutaj chodzi tylko o dobro mieszkańców i tak doskonała współpraca z Panem Posłem w celu życia mieszkańców układa się bardzo dobrze. Współpracujemy ze sobą i mam nadzieję, że ta współpraca będzie trwać dalej. 

- dodaje burmistrz

To nie ostatnie wnioski złożone przez miasto na przebudowę dróg. W kolejce czekają te na ulice Szymborskiej i Staffa.  459 422,00 zł to kwota jaką pozyskało miasto dzięki powyższej współpracy z środków Wojewody na przebudowę ulicy Grodzkiej. R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (27) Pokaż komentarze