R E K L A M A
ren
R E K L A M A
ekohouse
Wiadomości Miasto Koło

Tylko wzorowa współpraca może owocować sukcesami

09-09-2019 17:52 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,607 | Komentarzy: 27
O takiej współpracy możemy mówić w przypadku Urzędu Miejskiego i kolskiej rady z Posłem Ziemi Kolskiej Leszkiem Galembą. Dziś w symboliczny sposób podsumowano wzajemne relacje.
Tylko wzorowa współpraca może owocować sukcesami
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
matrix

Na wniosek Burmistrza Miasta Koła Krzysztofa Witkowskiego zwołano dziś nadzwyczajne posiedzenie Rady Miasta, którego głównym punktem było przyjęcie dotacji rządowej i zabezpieczenie środków własnych na przebudowę ulicy Grodziej w Kole. Jak wspominali w trakcie dyskusji radni - na tę inwestycję mieszkańcy czekali od wielu lat. 

Tuż po obradach odbyła się konferencja prasowa, na której nasza redakcja pojawiła się jako jedyna. Pragniemy zatem w poniższym materiale wideo przekazać naszym czytelnikom pełny zapis spotkania. 

Warto podkreślić stopień owocnej współpracy na linii burmistrza Witkowskiego z kolskim Posłem Leszkiem Galembą Świadczą o tym słowa burmistrza:

Myślę, że ta współpraca samorządu miasta: radnych, burmistrza z Panem Posłem układa się wzorowo. Przede wszystkim jest to poseł z naszej ziemi, poseł miejscowy, który zna nasze bolączki i nasze inwestycyjne problemy za co też panu Posłowi dziękujemy. 

- opisuje współpracę Krzysztof Witkowski

Drogi, chodniki, ulice nie mają barw politycznych. Tutaj chodzi tylko o dobro mieszkańców i tak doskonała współpraca z Panem Posłem w celu życia mieszkańców układa się bardzo dobrze. Współpracujemy ze sobą i mam nadzieję, że ta współpraca będzie trwać dalej. 

- dodaje burmistrz

To nie ostatnie wnioski złożone przez miasto na przebudowę dróg. W kolejce czekają te na ulice Szymborskiej i Staffa.  459 422,00 zł to kwota jaką pozyskało miasto dzięki powyższej współpracy z środków Wojewody na przebudowę ulicy Grodzkiej. Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (27) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
popularne wiadomości
09 Lip.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin