R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

Program "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2019"

27-09-2019 15:45 | Źródło: babiak.org.pl | Wyświetleń artykułu: 2,923 | Komentarzy: 0

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Babiaku otrzymał dofinansowanie w ramach programu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2019". Operatorem tego programu jest Instytut Książki.

Foto:
R E K L A M A

Celem programu jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do technologii teleinformatycznych i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy.

Całkowita wnioskowana kwota wydatków na realizację zadania wynosi 16 573,00 zł. Finansowy wkład własny GOKiBP wynosi 2 486,00 zł, tj. 15,00% całkowitej kwoty wydatków na realizację zadania. Instytut Książki przyznaje GOKiBP na realizację zadania dofinansowanie w wysokości 14 087,00 zł.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze