R E K L A M A
ren
R E K L A M A
apteka
Wiadomości Miasto Koło

Mieszkanka Koła z tytułem Mistrzyni Polski!

22 dni temu | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 24,620 | Komentarzy: 2
W ostatni weekend w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness 2019. Jedną z uczestniczek w kategorii Masters była mieszkanka Koła - Krzysztofa Bożuchowska.
Mieszkanka Koła z tytułem Mistrzyni Polski!
Foto:archiwum własne

Był to bez wątpienia udany start, gdyż do domu przywiozła ze sobą złoty medal i tytuł "Mistrzyni Polski Masters". A jak zaczęła się jej przygoda ze sportami sylwetkowymi i jak wyglądały przygotowania do zawodów? O tym opowiedziała nam sama Mistrzyni!

Sport jest ze mną od zawsze, ale zainteresowanie sportem sylwetkowym zaczęło się dwa lata temu. Bardzo chcialam doświadczyć w jaki sposób doprowadza się ciało do takiej perfekcji . Intensywne treningi siłowe, dieta i nauka prezentacji scenicznej , konsekwencja,determinacja i pokora w oczekiwaniu na progres sylwetki to podstawa w tym sporcie. Dzięki temu spełnilam swoje marzenie i stanęłam na scenie, poddając się ocenie sędziów. Absolutnie nie spodziewałam się tak wysokiej lokaty ,tym bardziej że debiutowałam a obok mnie stanęły zawodniczki już utytułwane. Przygotowanie do zawodów to również ogromne doświadczenie i dawka wiedzy dla mnie jako trenera .Tak ogromnej wiedzy na temat treningu siłowego nie udałoby się zdobyć na żadnym szkoleniu.

- opowiada Krzysztofa Bożuchowska

Nasza mistrzyni to kolejna osoba z Koła, która w sportach sylwetkowych sięgnęła po najwyższe, krajowe podium. Przypominamy o Marcinie Kotleszce, który dwukrotnie zdobywał MP oraz brąz na Mistrzostwach Europy. 

Marcin Kotleszka ponownie Mistrzem Polski w kulturystyce!

Po dłużej przerwie w rywalizacji na zawodach, ale i katorżniczych treningów, kolski sportowiec Marcin Kotleszka postanow...

15-04-2019 11:22 |   12,222 |  2

 

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Bezpieczne grzybobranie 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
Franspol

popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
22 List.
20:00

Miejski Dom Kultury w Kole
Kabaret Pod Wyrwigroszem
23 List.
00:00

Osiek Wielki
Andrzejki
23 List.
09:00

Sala sportowa przy ZS w Brdowie
TOP SPIN 2019