R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

Informacja o przebiegu realizacji projektu szkoleniowego – grudzień 2019

06-12-2019 09:49 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 1,855 | Komentarzy: 0

Gmina Babiak w roku 2019 realizuje projekt szkoleniowy z udziałem środków unijnych pt. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego”.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Gmina Babiak w roku 2019 realizuje projekt szkoleniowy z udziałem środków unijnych pt. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego”. Projekt przewidywał przeszkolenie 252 osób w temacie mediów społecznościowych. Zgodnie z założeniami projektu,  laptopy po realizacji szkoleń muszą zostać  przekazane gminnym placówkom oświatowym.

W dniach 5 i 6 grudnia po 12 sztuk sprzętu otrzymał Zespół Szkół w Brdowie i Szkoła Podstawowa w Babiaku.  Przekazanie komputerów przenośnych zbiegło się Mikołajkami. W rolę Mikołaja wcielił się Wójt Gminy Babiak Wojciech Chojnowski, który przekazał uczniom podczas zajęć informatycznych nowy sprzęt.

Otrzymane laptopy wzbogaca sale informatyczne każdej ze szkół.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze