Pochmurno 0.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Informacja o przebiegu realizacji projektu szkoleniowego – grudzień 2019

Informacja o przebiegu realizacji projektu szkoleniowego – grudzień 2019

Autor: Redakcja e-kolo.pl 06 Grudzień 2019
Informacja o przebiegu realizacji projektu szkoleniowego – grudzień 2019
© e-kolo.pl
Komentarzy: 0 Czytano:
2,063 razy |

Gmina Babiak w roku 2019 realizuje projekt szkoleniowy z udziałem środków unijnych pt. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego”.

R E K L A M A
0
Czytano:
2,063 razy
Udostępnij

Gmina Babiak w roku 2019 realizuje projekt szkoleniowy z udziałem środków unijnych pt. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego”. Projekt przewidywał przeszkolenie 252 osób w temacie mediów społecznościowych. Zgodnie z założeniami projektu,  laptopy po realizacji szkoleń muszą zostać  przekazane gminnym placówkom oświatowym.

W dniach 5 i 6 grudnia po 12 sztuk sprzętu otrzymał Zespół Szkół w Brdowie i Szkoła Podstawowa w Babiaku.  Przekazanie komputerów przenośnych zbiegło się Mikołajkami. W rolę Mikołaja wcielił się Wójt Gminy Babiak Wojciech Chojnowski, który przekazał uczniom podczas zajęć informatycznych nowy sprzęt.

Otrzymane laptopy wzbogaca sale informatyczne każdej ze szkół.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A