R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Koło i lokalni przedsiębiorcy na poznańskich Targach BUDMA 2020

07-02-2020 11:23 | Źródło: kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,065 | Komentarzy: 4
Miasto sięgnęło po niestosowaną dotąd na tak wielką skalę formę promocji – uczestniczy w Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA w Poznaniu. Wszystko w ramach realizacji projektu unijnego pt.: "Zwiększenie międzynarodowej rangi gospodarczej Regionu Wielkopolskiego poprzez działania prowadzone w zakresie promocji gospodarczej regionu przez Gminę Miejską Koło", wartego przeszło 1 mln 700 tys. zł, służącego promocji lokalnych i regionalnych przedsiębiorstw.
Koło i lokalni przedsiębiorcy na poznańskich Targach BUDMA 2020
Foto:
R E K L A M A

Targi BUDMA to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Przez cztery dni, targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. Dzięki realizacji przez Gminę Miejską Koło unijnego projektu, na powierzchni wystawienniczej 40 m. kw. prezentują swoją bogatą ofertę 3 lokalne przedsiębiorstwa: MK STELLA Konrad Marek, F.H.U.P. "SZABELSKI" Tadeusz Szabelski oraz Pracownia Projektowa Krzysztof Broż. Lokalne firmy promują m.in. obaj kolscy włodarze – burmistrz dr Krzysztof Witkowski oraz zastępca burmistrza Lech Brzeziński.

– Po raz pierwszy biorę udział w takiej inicjatywie, to wartościowe doświadczenie – powiedział burmistrz dr Krzysztof Witkowski.

Przedsięwzięcie ma służyć promocji lokalnych i regionalnych przedsiębiorstw (małych i średnich), co przełoży się bezpośrednio na promocję Koła i całego regionu Wielkopolski.

R E K L A M A

Materiał naszej telewizji

 Otwarcie przebudowanej drogi w Chojnach 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
popularne wiadomości
21 Sierp.
19:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Kiedy czas staje w miejscu - wystawa fotografii Bartłomieja
28 Wrz.
15:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
ART-Przegląd
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin