R E K L A M A
ren
R E K L A M A
domki
Wiadomości Miasto Koło

Koło i lokalni przedsiębiorcy na poznańskich Targach BUDMA 2020

12 dni temu | Źródło: kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,904 | Komentarzy: 4
Miasto sięgnęło po niestosowaną dotąd na tak wielką skalę formę promocji – uczestniczy w Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA w Poznaniu. Wszystko w ramach realizacji projektu unijnego pt.: "Zwiększenie międzynarodowej rangi gospodarczej Regionu Wielkopolskiego poprzez działania prowadzone w zakresie promocji gospodarczej regionu przez Gminę Miejską Koło", wartego przeszło 1 mln 700 tys. zł, służącego promocji lokalnych i regionalnych przedsiębiorstw.
Koło i lokalni przedsiębiorcy na poznańskich Targach BUDMA 2020
Foto:
R E K L A M A
cosinus

Targi BUDMA to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Przez cztery dni, targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. Dzięki realizacji przez Gminę Miejską Koło unijnego projektu, na powierzchni wystawienniczej 40 m. kw. prezentują swoją bogatą ofertę 3 lokalne przedsiębiorstwa: MK STELLA Konrad Marek, F.H.U.P. "SZABELSKI" Tadeusz Szabelski oraz Pracownia Projektowa Krzysztof Broż. Lokalne firmy promują m.in. obaj kolscy włodarze – burmistrz dr Krzysztof Witkowski oraz zastępca burmistrza Lech Brzeziński.

– Po raz pierwszy biorę udział w takiej inicjatywie, to wartościowe doświadczenie – powiedział burmistrz dr Krzysztof Witkowski.

Przedsięwzięcie ma służyć promocji lokalnych i regionalnych przedsiębiorstw (małych i średnich), co przełoży się bezpośrednio na promocję Koła i całego regionu Wielkopolski.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Ognisko ptasiej grypy w Powiecie Kolskim 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
21 Luty
09:00

PSM Koło, ul. Sienkiewicza 11
18. Wielkopolski Turniej Muzyczny
25 Luty
11:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Wernisaż wystawy malarstwa - STRUKTURY PEJZAŻU
26 Luty
15:00

Filia dla Dzieci PiMBP, Kolejowa 19, Koło
Dyskusyjny Klub Książki