R E K L A M A
ren
R E K L A M A
PWSZ Konin 2020
Wiadomości Miasto Koło

Lokalne firmy przekazały ratownikom sprzęt do prania odzieży ochronnej

20-04-2020 09:54 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,877 | Komentarzy: 2
Trudny czas epidemii koronawirusa, to czas, w którym doceniane są te zawody, o których najczęściej zapominamy. Swoją wdzięczność za pracę ratowników medycznych pokazali lokalni przedsiębiorcy.
Lokalne firmy przekazały ratownikom sprzęt do prania odzieży ochronnej
Foto:AMB Technic
R E K L A M A
matrix

Niesamowita sytuacja. W piątek rano jeden z Ratowników medycznych Kolskiego szpitala zadzwonił do nas z zapytaniem o cenę pralki i suszarki. Sprzęt ten jest im potrzebny do prania kombinezonów ponieważ boją się je prać w domu. I od tego momentu sytuacja potoczyła się bardzo dynamicznie. W ciągu godziny kilka firm i osób prywatnych zdeklarowało się na wsparcie tego zakupu. W rezultacie w co sami nie możemy jeszcze uwierzyć w sobotę przekazaliśmy pralkę i suszarkę oraz roczny zapas płynu do prania naszym Kolskim Ratownikom.
Zaangażowanie wszystkich którzy brali w tej akcji udział przekroczyło oczekiwania i za pozostałą kwotę zakupiliśmy dla Ratowników produkty spożywcze takie jak kawę herbatę, cukier. Chcieliśmy podziękować wszystkim którzy brali w tym udział i pomogli nam wyposażyć Ratowników w tak bardzo dla nich potrzebny sprzęt: Firmie AMB Technic która zakupiła pralkę, Mieszkańcom koła którzy chcieli zostać anonimowi oraz firmom: Witmar, Transkol paliwa, Agronas, Dagraf, Elektrosystem, Krychtech, Mycenter, którzy złożyli się na zakup suszarki do ubrań, artykułów spożywczych i rocznego zapasu płynu do prania. W trakcie tej akcji okazało się, że Ratownicy potrzebują między innymi wodę do picia, zadzwoniliśmy do Kauflandu i Pani Dyrektor Kauflandu w Kole mówi do mnie przez telefon” nie ma problemu przyjedz”. Dostaliśmy od Kauflandu kilkadziesiąt zgrzewek wody dla ratowników oraz kawę. Jeszcze raz dziękujemy tym wszystkim!!!!!!! Jednak największe podziękowania należne są Ratownikom i cieszy to, że możemy odwdzięczyć się im chociaż w ten sposób za ich pracę która nie tylko jest ciężka w okresie pandemi ale również w „normalnych czasach”.

- czytamy w relacji sklepu MY CENTER Koło

Dla lokalnych pracowników służb medycznych to bardzo ważne, że czują każdego dnia wsparcie od mieszkańców. Miejmy nadzieję, że ta pomoc będzie nadal trwać, aby medycy mogli w dobrych warunkach pomagać innym.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Uroczyste otwarcie drogi w Tarnówce (gm. Grzegorzew) 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin