R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Uciekał przed policją. Pościg zakończony w polu

17-06-2020 13:24 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 46,966 | Komentarzy: 5

Wczoraj, około godziny 17:00 w miejscowości Chełmno (gm. Dąbie), tuż obok patrolu policji przejechał samochód osobowy marki BMW. Nic nie byłoby w tym dziwnego, że kierujący pojazdem był doskonale znany funkcjonariuszom z Dąbia.

Foto:czytelnik e-kolo
R E K L A M A

24-letni (poprzednia informacja o wieku wynika z błednego komunikatu KPP w Kole) kierowca BMW miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i ten fakt był znany również wspomnianym funkcjonariuszom, którzy natychmiast ruszyli za samochodem dając znaki świetlne i dźwiękowe do zatrzymania się. Niestety kierowca zamiast zatrzymać się do kontroli - przyśpieszył i zaczął uciekać.

W miejscowości Rzuchów, ze względu na nadmierną prędkość 24-latek stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi uderzając w przydrożną skarpę a następnie ucieczkę zakończył na polu. 

Funkcjonariusze zatrzymali uciekiniera, który teraz odpowie przed sądem za dwa przestępstwa: nie zatrzymanie się do kontroli drogowej oraz prowadzenie pojazdów mimo zakazu. Łącznie za popełnione czyny grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze