R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Rozpoczęto montaż sygnalizacji świetlnej

01-07-2020 21:44 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 25,293 | Komentarzy: 2

Z dniem 1 lipca rozpoczęto prace na skrzyżowaniu ulic: Al. Jana Pawła II, Powstańców Wielkopolskich oraz Powstania Warszawskiego. To jakże ruchliwe miejsce niebawem zostanie doposażone o sygnalizację świetlną.

Foto:e-kolo.pl | Rozpoczęto przebudowę skrzyżowania
R E K L A M A

434 777,08 zł brutto - tyle z budżetu powiatu i miasta Koła będzie kosztować inwestycja na w/w skrzyżowaniu. Miejsce to od dawna jest uciążliwe dla kierowców włączających się do ruchu z ulic podprządkowanych oraz samych pieszych, którzy często muszą długo czekać, aby pokonać to najdłuższe w mieście przejście. 

Do końca września przebudowane skrzyżowanie zostanie oddane do użytku a ruchem od tego momentu będzie sterować sygnalizacja świetlna, która współpracować będzie z tą znajdującą się na pobliskiej krzyżowce ulic Blizna, Włocławska. 

Firma realizująca inwestycję ustawiła już tymczasowe oznakowanie pionowe, zatem warto zwrócić na zmiany obowiązujące od początku lipca.

Wyłoniono wykonawcę sygnalizacji świetlnych na al. Jana Pawła II

434 777,08 zł brutto - tyle będzie kosztować inwestycja na skrzyżowaniu ulic al. Jana Pawła II i Powstańców Wielkopolski...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze