R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

KHBC wsparło służby ratunkowe. Szpital i OSP Kłodawa z nowym sprzętem

09-07-2020 08:45 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,103 | Komentarzy: 0

Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego w Straszkowie k/Kłodawy swoimi ostatnimi zakupami pomogła w pracy służb ratunkowych, które na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Z rąk prezesa spółki Grzegorza Fiałkowskiego dyrektor szpitala w Kole Iwona Wiśniewska odebrała wczoraj urządzenie Aerosept Ultra 150. Jest to Mobilny, w pełni zelektronizowany generator aerozoli przeznaczony do dezynfekcji powierzchni sprzętu i pomieszczeń - tak niezbędny w czasie zagrożenia epidemiologicznego, lecz jak wspomniała dyrektor - będzie on często używany również po zakończeniu epidemii koronawirusa. W przekazaniu uczestniczyli również: Poseł RP Leszek Galemba oraz Wicestarosta Kolski Sylwester Chęciński oraz lokalne media.

Koszt zakupu sprzętu to blisko 32 000 złotych. 

Kolejnym prezentem dla służb od Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego był sygnalizator świetlny (tzw. belka ostrzegawcza) dla nowopozyskanego podnośnika koszowego jednostki OSP Kłodawa. 

Obdarowani nie kryli wdzięczności za pomoc materialną podkreślając jednocześnie, że potrzeby jednostek nadal są duże. 

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA