R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Cztery pozytywne wyniki na koronawirusa w wydziale komunikacji!

12-08-2020 09:21 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 64,695 | Komentarzy: 19

Dotarły już wyniki czterech kobiet, pracujących w wydziale komunikacji Starostwa Powiatowego w Kole. Wszystkie dały wynik pozytywny. Jak teraz wyglądać będzie dostęp petentów do wydziałów starostwa? Jakie wdrożono procedury bezpieczeństwa?
Foto:pixabay
R E K L A M A

Od dziś (12.08.2020) budynki: wydziału komunikacji/Powiatowego Urzędu Pracy, Starostwa Powiatowego w Kole, w którym znajduje się również Urząd Gminy Koło i Prokuratura Rejonowa zostały zamknięte. Wydział Komunikacji został zamknięty do odwołania. Powrócił reżim sanitarny i zasady, które pamiętamy z marca tego roku, czyli: biuro podawcze jedynie przez okienko. Brak możliwości wejścia do w/w budynków. Z pracownikami poszczególnych wydziałów/urzędów kontakt jedynie telefoniczny.

Jak przekazał nam Wicestarosta Sylwester Chęciński – wdrożono najwyższe obostrzenia sanitarne, aby uchronić kolejnych pracowników oraz petentów. W następnym tygodniu na terenie starostwa pojawi się tzw. „Drive Thru”, w którym pobrane zostaną próbki od wszystkich pracowników starostwa, urzędu gminy, prokuratury i jednostek podległych. Wicestarosta zapewnia, że sytuacja ta nie jest prosta pod względem organizacji jednostki, lecz uczynione zostaną wszelkie kroki, ku zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników.

Prosimy o wyrozumiałość i zachowanie najwyższych środków ostrożności - podkreśla Sylwester Chęciński

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (19) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę