R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Polityka

Rozpadają się struktury Nowoczesnej w Kole. Członkowie przechodzą do Szymona Hołowni

23-04-2021 08:42 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,670 | Komentarzy: 18

Kolskie struktury, które od lat działały na naszym terenie w imieniu partii Nowoczesna z dniem dzisiejszym przestają istnieć. Członkowie w/w struktur przechodzą do partii Polska 2050 Szymona Hołowni.

Foto:Polska 2050
R E K L A M A

Na oficjalnym profilu Nowoczesna Koło pojawiło się oświadczenie, którego treść możecie przeczytać poniżej:

Drodzy Państwo 
Decyzja o której chcemy Państwa poinformować nie była dla nas ani łatwa, ani nie została podjęta w pośpiechu. Wiele rozmów jakie odbyliśmy z naszymi sympatykami i tymi wszystkimi, którzy dobrze nam życzą, a także same dyskusje wewnątrz struktur, nakłaniały nas do podjęcia nowego wyzwania. Chcemy Państwa poinformować, iż decyzją Zarządu koła oraz większości członków opuszczamy szeregi Nowoczesnej. Niestety dalsza obecność w Koalicji Obywatelskiej w naszym regionie nie jest możliwa, nasze drogi się rozeszły, mamy zupełnie inne podejście do wielu spraw, w tym do działania w regionie. Jako największe koło Koalicji Obywatelskiej w powiecie czuliśmy się  zmarginalizowani, a nasz potencjał niewykorzystany.  Dziękujemy wszystkim z którymi tworzyliśmy partię od początku, poznaliśmy tu wielu przyjaciół, którzy tak jak my wierzyli w zmiany w naszym kraju, którym bliskie były aspekty liberalnej i wolnej gospodarki, wolności słowa, wyznania czy poszanowania drugiego człowieka. Jesteśmy wdzięczni za zdobyte doświadczenie polityczne a także wsparcie którym nas obdarzaliście przez ostatnich pięć lat. Mamy nadzieję iż mimo naszej decyzji z wieloma z Was nadal będziemy współpracować dla dobra naszej Ojczyzny.
Od piątku 23 kwietnia grupą 10 osób będziemy tworzyć struktury Polski 2050 w powiecie kolskim. Zaufaliśmy Szymonowi Hołowni, zaufaliśmy osobom które z nim pracują, a przede wszystkim zaufaliśmy Paulinie Hennig-Kloska z którą współpracujemy od prawie 6 lat i zawsze mogliśmy na nią liczyć. Jej wigor, zaangażowanie w działanie i  tytaniczna praca którą wykonuje, sprawiły iż uwierzyliśmy, że w polityce da się coś jeszcze zmienić. Razem zamierzamy tworzyć ruch, który może odbudować i zmieniać kraj na lepsze, a co najważniejsze jest wstanie przeciwstawić się i wygrać z Pisem w kolejnych wyborach parlamentarnych a także samorządowych. Nie zmieniamy swoich wartości, poglądów a co najważniejsze idziemy do Ruchu, który tak jak Nowoczesna na początku nie posiada apanaży, pieniędzy, ale ma za to chęć i ludzi otwartych na ciężką pracę dla naszej społeczności lokalnej. Grupa 10 osób o której piszemy to dopiero początek, już kolejne 20 osób złożyło deklarację przystąpienia do naszego koła, a co za tym idzie do działania dla naszej małej ojczyzny to jest dla powiatu kolskiego. Zachęcamy również Państwa do czynnego włączenia się do naszego koła. Wiele działań jakie podejmowaliśmy będąc w Nowoczesnej nadal będziemy podejmować  w Polsce 2050, nadal będziemy walczyć o wolność gospodarczą, Wolne i niezawisłe Sądy, poszanowanie dla  osób o odmiennych poglądach, wyznaniu czy odmiennej orientacji a także jak widzimy po ostatnich latach rządów PIS będziemy wzywać do rozdziału Kościoła od Państwa.   W najbliższych dniach utworzymy Stronę na Facebooku poświęconą Polsce 2050, na której będzie umieszczony program Polski 2050, kontakt z naszą Posłanką oraz Zarządem Wielkopolski, a także kontakt z  naszymi strukturami. Nadal będziemy liczyć na kontakt z Państwem, dobre słowo ale również i krytykę. Zawsze będziemy gotowi na konstruktywną dyskusję. Do zobaczenia w nowej rzeczywistości. 
Do zobaczenia 

Przedstawiciele Kolskich Struktur Nowoczesnej

Posłanka Paulina Hennig-Kloska przechodzi do partii Szymona Hołowni

We wszystkich mediach zrobiło się dziś głośno o Posłance RP z naszego regionu, Paulinie Hennig-Klosce, która zmieniła sw...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (18) Pokaż komentarze