R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Uczciwy znalazca oddał pieniądze. Seniorka będzie miała za co kupić opał

18-05-2021 10:20 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 18,891 | Komentarzy: 1

Znalezione kilka tygodni temu pieniądze na terenie Babiaka, wróciły do prawowitego właściciela. Zgłosiła się po nie starsza kobieta. Środki, które zagubiła, były przeznaczone na zakup opału na przyszłą zimę.
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Kilka tygodni temu na stronie kolskiej komendy zamieszczono informację, że do Posterunku Policji w Babiaku mężczyzna przyniósł znalezione pieniądze. Wiadomość w lokalnych i społecznościowych mediach rozbiegła się błyskawicznie.

Po kilku dniach od pojawienia się informacji, do policjantów z babiackiego posterunku zgłosiła się starsza kobieta. Mieszkanka Babiaka wyjaśniła, że długo oszczędzane pieniądze miała przeznaczyć na opał na przyszłą zimę. Po dokonaniu przez funkcjonariuszy niezbędnych ustaleń, okazało się, że kobieta jest prawowitą właścicielką zagubionej sumy. Seniorka nie kryła ogromnej wdzięczności, gdyż były to jej wszystkie oszczędności, które posiadała.

Znalazca zaś wykazał się nie tylko uczciwością, ale również nadzwyczajną skromnością. Nie życzył sobie jakichkolwiek oficjalnych podziękowań. Dlatego choć w tak skromnej formie, ale z całego serca w imieniu prawowitej właścicielki pieniędzy DZIĘKUJEMY !!!

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA