R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Nocny pożar busa. Co spowodowało ogień?

26-05-2021 13:12 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 14,689 | Komentarzy: 0

26 maja 2021r. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godz. 00.59 otrzymało zgłoszenie o pożarze samochodu dostawczego typu BUS w miejscowości Babiak.

Foto:OSP Babiak
R E K L A M A

Na miejsce pożaru zadysponowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Babiaka. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pali się samochód dostawczy typu BUS. Kierowca opuścił pojazd przed przybyciem zastępów straży pożarnej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu pożaru poprzez podanie piany ciężkiej. Po ugaszeniu pożaru strażacy odłączyli dopływ prądu z akumulatorów w pojeździe oraz przy pomocy kamery termowizyjnej sprawdzili cały pojazd pod kątem występowania zarzewi ognia – kamera nie wskazała zagrożenia.

Pożar przez 1 godzinę 44 minuty gasiło 8 strażaków. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej w komorze silnika.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze