R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Zjechał ze swojego pasa i uderzył w Volvo

15-06-2021 15:45 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 13,299 | Komentarzy: 0

14 czerwca 2021r. o godzinie 22.48 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Tarnówka Wiesiołowska.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole i Ochotniczej Straży Pożarnej z Dąbia. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem dostawczym. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie podróżującej samochodem osobowym i odłączeniu prądu z akumulatorów w pojazdach. Podróżujący samochodem dostawczym odmówili udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Osoby poszkodowane zostały przekazane przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Osoby po przebadaniu przez ZRM nie potrzebowały dalszej hospitalizacji pozostały na miejscu zdarzenia. Działania ratownicze trwały przez 2 godziny i 2 minut. W akcji uczestniczyło 17 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Natomiast o tym samym zdarzeniu poinformował nas również Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole:

Kierujący pojazdem marki Citroen Jumper, obywatel Białorusi zjechał na przeciwny pas drogowy doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Volvo. Uczestnicy kolizji nie odnieśli obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

- Rzecznik Prasowy KPP Koło

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze