R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Pomoc nadeszła w odpowiednim momencie

28-07-2021 10:21 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 21,371 | Komentarzy: 0

We właściwym miejscu i czasie - tak w skrócie można opisać szybkie, a przede wszystkim skuteczne działanie policjantów, którzy udzielili pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie.
Foto:Archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

W ubiegłą środę 21 lipca 2021 roku w godzinach wieczornych policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego patrolując ul. Zawiszy Czarnego w Kole zauważyli przy jednej z klatek schodowych osobę leżącą na chodniku. Funkcjonariusze natychmiast postanowili sprawdzić czy mężczyźnie nic się nie stało. Niestety okazało się, że 50-latek był nieprzytomny, ale na szczęście wyczuwalne były u niego czynności życiowe. Mundurowi od razu przystąpili do udzielania pomocy przedmedycznej potrzebującemu oraz wezwali na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Do czasu przybycia karetki pogotowia policjanci zabezpieczyli miejsce, gdzie znajdował się mężczyzna oraz kontrolowali jego czynności życiowe. W międzyczasie 50-latek, z którym nie było kontaktu miał atak padaczki. Dzięki szybkiej reakcji policjantów mieszkańcowi Koła nic poważnego się nie stało. Po przyjeździe karetki pogotowia mężczyzna został przewieziony do szpitala.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA