R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Delegacje złożyły kwiaty na Obelisku Smoleńskim w Kole

10-04-2022 12:37 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 6,235 | Komentarzy: 16

Poseł RP Leszek Galemba wraz z Delegacjami samorządów uczcili pamięć ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

Poseł na Sejm RP Leszek Galemba wraz z małżonką, Starosta Kolski Robert Kropidłowski wraz z  Wicestarostą Kolskim Sylwestrem Chęcińskim i Przewodniczącym Rady Powiatu Kolskiego Markiem Świątkiem, Zastępca Burmistrza Miasta Koła Lech Brzeziński wraz z Radnymi Miasta Koła Arturem Szafrańskim i Robertem Cesarzem ora mieszkańcy miasta w hołdzie pamięci 96 Polakom na czele z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim i jego małżonką Marią Kaczyńską, którzy zginęli 10 kwietnia 2010 roku lecąc do Smoleńska na uroczystości upamiętniające 70. Rocznicę Zbrodni Katyńskiej złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze przed kamieniem - pomnikiem smoleńskim znajdującym się przy kościele pw. św. Bogumiła w Kole. 

Podczas obchodów 12. Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej Proboszcz tutejszej parafii ks. Piotr Pawlak modlił się w czasie Eucharystii za ofiary jak również przy pomniku odmówił Koronkę do Bożego Miłosierdzia w ich intencji wraz z wszystkimi zgromadzonymi.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (16) Pokaż komentarze