R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Przedsiębiorcy wybrali najbardziej przyjazne urzędy skarbowe. Urząd z Koła w czołówce!

22 dni temu | Źródło: US Koło | Wyświetleń artykułu: 4,931 | Komentarzy: 1

Za nami 19. edycja konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy". Podobnie jak w ubiegłym roku przedsiębiorcy oceniali urzędy skarbowe za pomocą elektronicznych ankiet. Kryteriami ich wyborów były: jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. Wśród laureatów znalazły się również 3 wielkopolskie urzędy.

Foto:US Koło
R E K L A M A

Gala finałowa konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" organizowanego przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów odbyła się 21 kwietnia 2022 r. w siedzibie BCC w Warszawie.

Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta, a także tworzenie relacji opartych na wzajemnej życzliwości i profesjonalizmie między administracją skarbową, a przedsiębiorcami.

Przedstawiciele biznesu wyróżnili 60 urzędów z całej Polski, w tym 3 wielkopolskie:

  • Urząd Skarbowy w Kole,

  • Urząd Skarbowy w Rawiczu,

  • Urząd Skarbowy Poznań-Wilda.

Laureaci konkursu mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" przez rok, do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji.

Gratulując laureatom Szef Krajowej Administracji Skarbowej Magdalena Rzeczkowska podkreśliła rolę pracowników urzędów skarbowych w budowaniu wizerunku Krajowej Administracji Skarbowej.

Naczelnikom i pracownikom nagodzonych urzędów podziękowała również Zastępca Szefa KAS Anna Chałupa. Wiceminister podkreśliła też znaczenie relacji administracji skarbowej z przedsiębiorcami i zaznaczyła, że KAS wspiera ich w wykonywaniu obowiązków.

Dziękujemy za zaufanie

Na przestrzeni 19 lat trwania konkursu najczęściej nagradzanym wielkopolskim urzędem był Urząd Skarbowy w Rawiczu. Tegoroczna nagroda to już ich 14-ste wyróżnienie. Urząd Skarbowy w Kole znalazł się w gronie laureatów po raz piąty, a dla Urzędu Skarbowego Poznań-Wilda, jest to pierwsze wyróżnienie.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze