Słonecznie 24
Popularne tagi:

Laleczki L.O.L. Suprise - doskonały prezent dla dziecka, które kocha niespodzianki

Autor: Partner 25 Kwiecień 2023 przeczytasz w ok. 2 min.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Laleczki L.O.L. Suprise - doskonały prezent dla dziecka, które kocha niespodzianki
© partner
(0) | Czytano:
1,301 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Niezwykle bogaty wybór zabawek na rynku wymusza u producentów tworzenie nowych, zaskakujących gadżetów, które wyróżnią się na tle innych i przyciągną uwagę dzieci i ich rodziców. Jeśli Twoje dziecko należy do tych wymagających i ciężko je zaskoczyć, poszukiwanie zabawki idealnej może nie być łatwe. Z pomocą mogą przyjść Ci pewne… laleczki, które spodobać się mogą zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

R E K L A M A
0
Czytano:
1,301 razy
Udostępnij

Laleczki L.O. L. Suprise - czym są?

Laleczki L.O.L. Surprise są znane w Polsce zaledwie od paru lat. Dość regularnie pojawiają się one w reklamach, zwłaszcza tych internetowych. Jak sama nazwa wskazuje, mają być one zabawką-niespodzianką. Co do zasady, pojedyncza laleczka zamknięta jest w tajemniczej kuli. Dostanie się do wnętrza nie jest jednak takie proste. Trzeba liczyć się bowiem z koniecznością usunięcia kilku warstw. 

Pod pierwszą warstwą ukryta jest sekretna wiadomość, dzięki której dziecko dowie się, w jaki sposób otworzyć kulę krok po kroku. Druga z warstw kryje w sobie kolekcjonerskie naklejki, a trzecia tajemniczą butelkę na... wodę! Kolejna próba dostania się do wnętrza kuli doprowadzi do znalezienia uroczych bucików. Pod piątą warstwą znajduje się ubranko dla lalki, a szósta kryje w sobie akcesoria, dzięki którym zabawka zyska niepowtarzalny charakter. Gdy pociecha dotrze do siódmej warstwy, jej oczom ukaże się wreszcie wyczekiwana laleczka.

Na czym polega fenomen laleczek L.O.L. Surprise?

Fakt, że niemal każdy sklep z zabawkami posiada w swojej ofercie modne laleczki z serii L.O.L. Surprise, jest doskonałym dowodem na to, że cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem. Możesz być pewny, że wzbudzą one emocje także u Twojego dziecka. Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że pociecha nie wie dokładnie, co będzie znajdowało się w środku. Z ekscytacją będzie zatem odkrywać zawartość poszczególnych warstw uroczej zabawki. Pociecha może postanowić, że od razu dostanie się do wszystkich niespodzianek, jakie kryje w sobie tajemnicza kula, bądź też zdecydować się na stopniowanie sobie tej przyjemności. Cierpliwe dzieci mogą na przykład odkrywać jeden gadżet dziennie, aż dostaną się do swojej laleczki. 

Jeśli Twojej pociesze przypadnie do gustu zabawka z serii L.O.L. Suprise, możesz być pewien tego, że będzie chciała dostać kolejną i zebrać w ten sposób własną kolekcję. Nie będziesz zatem musiał zbyt długo zastanawiać się nad trafionym prezentem z okazji urodzin czy Dnia Dziecka. Kto wie, być może laleczki L.O.L. Suprise zaciekawią nie tylko Twoje dziecko, ale również Ciebie? Przekonaj się!

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Inne
Rzucił petardą w kolumnę Prezydenta - teraz grozi mu więzienie
2 godziny temu 7,587 1

Rzucił petardą w kolumnę Prezydenta - teraz grozi mu więzienie

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu na świecie powitaliśmy noworodki [Podsumowanie:  28-05-2024]
2 godziny temu 392

W ostatnim tygodniu na świecie powitaliśmy noworodki [Podsumowanie: 28-05-2024]

Powiat Kolski
Paweł Gilewski nowym Wielkopolskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym
4 godziny temu 1,127

Paweł Gilewski nowym Wielkopolskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym

Gmina Przedecz
Spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Przedczu  [WIDEO]
16 godziny temu 8,880

Spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Przedczu [WIDEO]

Powiat Kolski
Rodzinny Festyn i Święto Zielonych Świątek w Ponętowie Górnym Drugim
19 godziny temu 2,768

Rodzinny Festyn i Święto Zielonych Świątek w Ponętowie Górnym Drugim

Polityka
Wizyta Minister Marleny Maląg w naszym studiu podcastowym [WIDEO]
22 godziny temu 609

Wizyta Minister Marleny Maląg w naszym studiu podcastowym [WIDEO]

R E K L A M A