(31)
Słonecznie 27
Popularne tagi:

Spotkania burmistrza z mieszkańcami. Jak z frekwencją?

Autor: Redakcja e-kolo.pl 15 Styczeń 2024 przeczytasz w minutę
Spotkania burmistrza z mieszkańcami. Jak z frekwencją?
© UM Koło
(31) | Czytano:
16,779 razy | przeczytasz w minutę

Cztery dni i cztery spotkania z mieszkańcami Koła zorganizował burmistrz Krzysztof Witkowski. Mimo kampanii informacyjnej na zaproszenie nie odpowiedziało wielu mieszkańców.

R E K L A M A
31
Czytano:
16,779 razy
Udostępnij

Dziś zakończył się tygodniowy cykl spotkań Burmistrza Miasta Koła Krzysztofa Witkowskiego z mieszkańcami. Wielu kolan, pomimo niesprzyjającej aury i noworocznego zabiegania, znalazło czas na rozmowy o przyszłości miasta. Tematami wiodącymi była oczywiście budowa Ciepłowni Geotermalnej i rozwój sieci oraz wykorzystanie wód termalnych w balneologii i turystyce, bieżące remonty dróg, rozwój sieci kanalizacyjnej, budowa północnej obwodnicy miasta, konserwacja zamku, rewitalizacja parków, czystość ulic i chodników, budowa parkingów. Wiele pytań dotyczyło administratorów poszczególnych ulic i zadań realizowanych wspólnie z powiatem. Burmistrz zaznaczył, że drzwi do jego gabinetu są zawsze otwarte, a rozmowy o przyszłości i rozwoju miasta pomagają w planowaniu kolejnych inwestycji. Dzięki bezpośrednim spotkaniom burmistrz miał okazję lepiej poznać społeczne oczekiwania.

- czytamy w mediach społecznościowych miasta Koła z dn. 12.01.2024

Wśród mieszkańców na spotkaniach pojawili się również m.in. kolscy radni, dyrektorzy szkół. 

Krzysztof Witkowski w swoim programie wyborczym zapewniał, że będzie organizował takie spotkania.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (31)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Ja · 15 Styczeń 2024
Szkoda panie Witkowski, że przez ostatnie 5 lat nie znalazł pan ani razu czasu dla nas kiedy chcialismy się z panem spotkać w sprawie naszej drogi, którą nie da się przejechać... teraz to my nie mamy ochoty ani czasu spotykać się z takim człowiekiem jak pan. Poświęcimy ten czas by udać się za to na wiosnę do urn...
Mateusz · 17 Styczeń 2024
To może spotkania online. Czy był poruszony temat gigantycznych podwyżek za wejście na basen instruktorów pływania? 32zł za dwójkę dzieci dopłaty do godziny lekcji instruktora. Haracz pobierany przez basen. To chyba w imię poprawy katastrofalnego stanu aktywności fizicznej dzieci w mieście Koło! To nie jest miejsce na szukanie zarobków na rodzicach.
@ Mateusz · 18 Styczeń 2024
A ja zapytam, ile kosztuje godzina korepetycji z jakiegokolwiek przedmiotu dla JEDNEGO ucznia? Nadmienię, że instruktor plus dwoje dzieci to są TRZY osoby!
running boy · 16 Styczeń 2024
Ja czekam na spotkania z trzema muszkieterami słynnego kolskiego filmiku pt"cień kandydatów pis?", zobaczymy co oni oprócz stękania zaproponują mieszkańcom ? Może kilka imprez sportowych ?
Ant · 16 Styczeń 2024
Rządy witkowskiego wyglądały tak jak jego machanie batutą na koncercie noworocznym - czyli jedno wielkie udawanie, że coś robi... dyletanctwo.
zuza · 15 Styczeń 2024
jakoś nie widziałam żadnej informacji o spotkaniach, powinny być na wszystkich ulicach
Do Ja · 16 Styczeń 2024
To powinien burmistrz zrobić spotkanie w "MIESZKU " dla swoich .
JA · 16 Styczeń 2024
Bo to chodzi o to aby nie przyszły przypadkowe osoby, tylko klakierzy.
Bolek · 15 Styczeń 2024
A gdzie nowe zakłady pracy. Ja tu mówię o zakładach a nie biedronki dino itp. Bo tu nic się nie działo i nie dzieje w tej kwestii. Zaprzepaszczone szanse pięknie wykorzystało Września Poznań i Kutno. Także chyba chodziło oto żeby nie przyciągać inwestorów. Mamy faktycznie się czym chwalić miasto Koło.
mieszaniec · 15 Styczeń 2024
na jednym ze spotkań z burmistrzem były aż 3 osoby ale już z tego zdjęcia już nie ma :((
Kantywkole · 15 Styczeń 2024
Raczej wielu radnych i kilkoro emerytów...
Kantywkole · 15 Styczeń 2024
Spotkania porażki...a kolskie media propagandowo o przybyciu wielu kolan...
kok · 15 Styczeń 2024
panowie redaktorzy publikujecie wszystkie posty pszeciwko burmistrzowi kogo wy prezentujecie jedna grupe mieszkancow wiadomo jaka
Hehe · 15 Styczeń 2024
A nie bierzesz pod uwagę ze innych moze nie byc?
Ja · 15 Styczeń 2024
Szkoda panie Witkowski, że przez ostatnie 5 lat nie znalazł pan ani razu czasu dla nas kiedy chcialismy się z panem spotkać w sprawie naszej drogi, którą nie da się przejechać... teraz to my nie mamy ochoty ani czasu spotykać się z takim człowiekiem jak pan. Poświęcimy ten czas by udać się za to na wiosnę do urn...
Yogi · 15 Styczeń 2024
Czy radni byli na spotkaniu w godzinach pracy czy w wolnym dniu , taka praca tylko w urzędzie.
Heniutek · 18 Styczeń 2024
Jak zapoznasz się z zasadami administracji to dowiesz się że radni nie pracują w urzędzie i nie mają godzin pracy.
Isa · 15 Styczeń 2024
Gdzie była informacja o spotkaniach, bo przeglądając dość systematycznie e-kolo i stronę miasta jakoś nic nie zauważyłam .....
Czytelnik · 16 Styczeń 2024
@ Krystek Oczywiście, że e-kolo nie ma obowiązku informowania o takich spotkaniach I niech nawet nie informuje, ale niech nie używa później zwrotów pisanych "tłustym drukiem": " Mimo kampanii informacyjnej na zaproszenie nie odpowiedziało wielu mieszkańców." To trochę niesmaczne.
Krystek · 15 Styczeń 2024
Po 1 e-kolo nie ma obowiazku informowania o takich inicjatywach, urzad ma wiele mozliwosci reklamowania spotkan. Wiec albo ludzie maja gdzies spotkania z burmistrzem albo sluzby urzedowe nie maja pojecia o promocji
Mieszkanka · 15 Styczeń 2024
Coraz bliżej wybory samorządowe i tylko dlatego te spotkania. Chodzi o głosy. Przykro mi ale te osoby z rady ,które podążały za burmistrzem robiąc mu frekwencję a w zasadzie nic nie robiąc przez calą kadencję tym razem nie uzyskają moich głosów. Owszem brali udział w sesjach -diety ale byliśmy świadkami żałosnych dyskusji.
Kolo · 15 Styczeń 2024
Gdyby nie radni i pracownicy spółek to słaba frekwencja ale pytanie brzmi czy radni obecni na tym spotkaniu mieli dzień wolny w pracy czy to podpisali listy obecności i nie byli w pracy tylko na spotkaniu bo wtedy to już prokurator.
Heniutek · 18 Styczeń 2024
Jasne, zawołaj jeszcze cba, nik, uodo, sanepid, służby weterynaryjne, inspekcję skarbową i straż graniczną
Mieszkaniec · 15 Styczeń 2024
W jednym z lokali było więcej osób z urzędu niż mieszkańców. Czas na zmiany. Teraz spotkania z mieszkańcami? Trochę późno!!?
ruf · 15 Styczeń 2024
wow... a wcześniej nie znalazł czasu??? i tak se dziwnie przypomniał o obietnicy w roku kolejnych wyborów...
Don kasjo · 15 Styczeń 2024
Oooo nawet Mieszkaniec Kościelca znalazł wybitny funkcjonariusz . Odznaczony za wybitne działania dla Miasta Koła jeden głos zadecydował . Dobrze że jest IPN proponuję mieszkańcom przeglądać przed wyborami kandydatów ciekawa lektura.
Mieszko · 16 Styczeń 2024
Nie wiemy o kogo chodzi
Złoty Języczek · 15 Styczeń 2024
Brawo Prezesi Dyrektorzy Radni i ich rodziny ludzie z bliskiego otoczenia Pana Doktora Krzysztofa Witkowskiego. Mam nadzieję że padło jedno pytanie o zadłużeniu miasta i spółek miejskich . Pewnie bo mieszkańcy pospadali by z krzeseł.
hmm · 15 Styczeń 2024
moim zdaniem to juz nerwowe posuniecia obecnej wladzy przed zblizajacymi sie wyborami. Miasto Kolo pokaze, ze nie chce juz tak zarzadzajacego burmistrza!
Kampani informacyjnej ? · 15 Styczeń 2024
Gdzie i kiedy ta kampania informacyjna miała miejsce? Widać zbliżają się wybory dlatego zaczął się lans . Mam nadzieję że kampania wyborcza nie będzie prowadzona ze środków miasta i spółek.
Do Justyny · 15 Styczeń 2024
Serio? Kontakt z mieszkańcami burmistrza to Facebook ? Dobrze że koniec rządzenia burmistrza jest bliski i dowiemy się prawdy o spółkach.
justyna · 15 Styczeń 2024
na facebooku burmistrza - tam sie zawsze wszystkiego dowiesz ;p
Polityka
Wizyta Minister Marleny Maląg w naszym studiu podcastowym [WIDEO]
24 minuty temu 161

Wizyta Minister Marleny Maląg w naszym studiu podcastowym [WIDEO]

Gmina Kłodawa
Pomóżmy wrócić Maciejowi do zdrowia
3 godziny temu 4,971

Pomóżmy wrócić Maciejowi do zdrowia

Miasto Koło
II Wiosenny Bieg Księżniczek w Kole. Gościem specjalnym Super Niania
3 godziny temu 2,365

II Wiosenny Bieg Księżniczek w Kole. Gościem specjalnym Super Niania

Gmina Koło
Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską w ramach Tygodnia Bibliotek
4 godziny temu 521

Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską w ramach Tygodnia Bibliotek

Powiat Kolski
Planowane wyłączenia prądu przez operatora w powiecie kolskim 27.05.2024
4 godziny temu 487

Planowane wyłączenia prądu przez operatora w powiecie kolskim 27.05.2024

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [19-05 - 26-05-2024]
1 dzień temu 9,319

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [19-05 - 26-05-2024]

R E K L A M A