(19)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Zamglenie 6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Burmistrz Koła będzie ubiegał się o reelekcję. Komitet zarejestrowany

Autor: Redakcja e-kolo.pl 01 Luty 2024 przeczytasz w minutę
Burmistrz Koła będzie ubiegał się o reelekcję. Komitet zarejestrowany
© Redakcja e-kolo.pl
(19) | Czytano:
11,867 razy | przeczytasz w minutę

W swoich mediach społecznościowych, dotychczasowy Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski poinformował dziś, że 7 kwietnia zobaczymy jego nazwisko wśród kandydatów na stanowisko burmistrza w kadencji 2024-2029.

R E K L A M A
19
Czytano:
11,867 razy
Udostępnij

Drodzy Mieszkańcy. po wielu przeprowadzonych z Wami rozmowach zdecydowałem się kandydować w najbliższych wyborach samorządowych na urząd burmistrza Naszego miasta. Jedynym powodem takiej decyzji jest chęć kontynuowania pozytywnych zmian w Miasto Koło. Dzisiaj zarejestrowaliśmy „Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztof Witkowski Dalszy Rozwój Koła”. Wkrótce przedstawimy wszystkich kandydatów do rady miasta i program dla Koła.

- czytamy we wpisie

Głosowanie odbędzie się 7 kwietnia 2024 r. między godziną 7:00 a 21:00 Do otwarcia lokali wyborczych pozostało: 65 dni. Obecnie wśród zarejestrowanych komitetów znajdują się: 

  • KWW KRZYSZTOF WITKOWSKI DALSZY ROZWÓJ KOŁA
  • KWW  JAROSŁAWA KAWKI
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (19)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Kolanin · 01 Luty 2024
Niech zabierze tych swoich "menadżerów " i zniknie razem z nimi.
SERIO · 07 Luty 2024
TO CHYBA JAKIŚ ŻART NA PRIMA APRILIS . KOLEJNEJ TAKIEJ KADENCJI MIASTO MOŻE NIE PRZETRWAĆ . POCZEKAJMY NA WYNIKI SPÓŁEK . LISTĘ NAGRÓD ZA WYGENEROWANE STRATY. TA WŁADZA NIE MA POMYSŁÓW . PRCH DLA MIASTA I MIESZKAŃCÓW . CZY PECH MOŻE WRACAĆ ?
kolanin · 03 Luty 2024
Na stronie "Geotermii Koło" pisze, że prace geotermii wraz z odbiorami, powinny zakończyć się 30 czerwca 2023 r. Dlaczego te prace są przedłużane i czy odpowiednie służby ( CBA, CBŚ, itp.) nie powinny już się tym zająć. Jeśli kandydat myśli, że zorganizowanie hucznego otwarcia geotermii na wiosnę ,bliżej wyborów, mu pomoże, to żeby się nie zdziwił....
Jaka jest temperatura wody z geotermii · 04 Luty 2024
Oto jest pytanie. Dlaczego taka cisza o tym.
Piotr · 02 Luty 2024
To jakieś żarty,temu panu już dziękujemy
Koziołek · 02 Luty 2024
Miasto Koło zadłużone na 20 milion złotych a dla Burmistrza Witkowskiego Krzysztofa tzw. reelekcja to pic na wodę fotomontaż , bo on by chciał żeby wyborcy nie wybrali go ponownie i to by łaska była dla niego , ale ma być tym Burmistrzem i zobaczymy kto i jak ma spłacać te 20 milionôw zadłużenia , ale z tego co wiemy ,kazdy samorząd jedzie na debecie i włodarze wiedzą ze to mieszkańcy muszą i tak spłacić długi i tacy o nic się nie martwią, bo jak zyje się ponad 60lat, to nie pamiętam takiego faktu, żeby kogokolwiek pociągnęli do odpowiedzialności za sprawowanie funkcji Burmistrza, czy Wójta
Kolanin · 02 Luty 2024
Czytelnicy zakopali ten komentarz
zuza · 02 Luty 2024
o nie , to miasto nigdy nie miało dobrych włodarzy, i nadał takich brak
Kantywkole · 02 Luty 2024
Temu panu powinniśmy już zdecydowanie podziękować...
Kantywkole · 02 Luty 2024
Decyzja o reelekcji to jedna z najgorszych wiadomości...
To ja · 02 Luty 2024
Miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
mieszkaniec · 01 Luty 2024
Czemu policja dostała działke ?
Dejta spokój · 01 Luty 2024
Geotermia miała obniżyć koszty za ogrzewanie, a jest wzrost ceny. No ale kredyty trzeba spłacać. Ciekawie na ile jest zadłużone miasto.
Cyber · 04 Luty 2024
To wiem, czyli zgadzasz się, że nadal NIE DZIAŁA i kolejną zimę palimy węglem, płacąc za CO2. Jeżeli nadal formalnie ktoś to blokuje, to miasto cały czas traci kasę. Znając polskie piekiełko, sprawa odłożona na "święty nigdy". A już myślałem, że coś się w tym Kole uda...
Czytelnik · 03 Luty 2024
@~ Cyber Wczoraj, (20.12.2023 r.) na terenie Geotermii Koło Sp. z o.o. odbyło się protokolarne zakończenie budowy ciepłowni geotermalnej w Kole z udziałem Burmistrza Miasta Koła Krzysztofa Witkowskiego, Prezesa Spółki Geotermii Koło Przemysława Stasiaka wraz z załogą spółki oraz wykonawcami i inspektorami nadzoru. .... Na koniec podpisane zostały protokoły odbioru zakończenia budowy ciepłowni geotermalnej. Ciepło z głębi ziemi popłynie do miasta po uzyskaniu stosownych koncesji. Nastąpi to do końca I kwartału 2024 roku. Tylko ten Portal o tym nie informował!
Cyber · 01 Luty 2024
To akurat spodziewane, inwestycję trzeba spłacić. Płacenie za spekulacje limitami CO2 byłoby jeszcze gorsze. Z czasem, o ile koszty nie zmaleją, to przynajmniej drastycznie nie wzrosną. Ale pozostaje pytanie podstawowe - Czy Geotermia Koło działa? Nigdzie nie widzę informacji, że Geotermia działa. Informacja o zakończeniu inwestycji to nie to samo. Mój głos w wyborach zależy w dużej części właśnie od tego, czy wykonano to, co obiecano.
Kolanin · 01 Luty 2024
Niech zabierze tych swoich "menadżerów " i zniknie razem z nimi.
SERIO · 12 Luty 2024
TO ON ZATRUDNIAŁ MENEDŻERÓW BEZ KOMPETENCJI I BEZ DYPLOMU , JAK W WODOCIĄGACH ? CZYLI GADAŁ JEDNO , A ZROBIŁ DRUGIE , A PRAWDĘ POWIE TYLKO , JAK SIĘ POMYLI. PANTA RHEI :)
GroßPOlen · 01 Luty 2024
Czytelnicy zakopali ten komentarz
kolanin · 01 Luty 2024
a co zaczął i co ma skończyć?
Biblioteka
Ferie z Królikiem i Misią
17 godziny temu 422

Ferie z Królikiem i Misią

Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
1 dzień temu 11,365 11

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
2 dni temu 5,614 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
3 dni temu 107,786

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 dni temu 22,249

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

17 godziny temu 422
R E K L A M A