(2)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Zamglenie 6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
REKLAMA

Ferie w Wielkopolsce - co oferuje Miejski Dom Kultury w Kole?

Autor: Redakcja e-kolo.pl 07 Luty 2024 przeczytasz w ok. 2 min.
Ferie w Wielkopolsce - co oferuje Miejski Dom Kultury w Kole?
© Redakcja e-kolo.pl
(2) | Czytano:
5,093 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Od 12 do 25 lutego 2024 uczniowie szkół w wielkopolsce odpoczywać będa w trakcie ferii zimowych. Czas przedstawić ofertę Miejskiego Domu Kultury na ten czas.

R E K L A M A
2
Czytano:
5,093 razy
Udostępnij

Ferie zimowe to wyjątkowy czas dla dzieci i młodzieży, który można spędzić na rozwijaniu pasji, nabywaniu nowych umiejętności oraz zabawie. Miejski Dom Kultury w Kole przygotował na ten czas bogatą ofertę zajęć, która z pewnością zainteresuje zarówno młodszych, jak i starszych uczestników. W programie znalazły się warsztaty, zajęcia kreatywne oraz propozycje aktywnego spędzania wolnego czasu.

Kino feryjne i warsztaty twórcze

Jednym z punktów programu są seanse "Kino feryjne", które odbywać się będą zgodnie z terminarzem kina. To doskonała okazja, aby w ferie zanurzyć się w świat filmu i wspólnie spędzić czas na seansach wybranych specjalnie z myślą o młodych kinomanach.

Dla miłośników sztuki i rękodzieła Miejski Dom Kultury przygotował szereg warsztatów. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w ceramice oraz plastycznych technikach twórczych. Warsztaty ceramiczne i plastyczne to doskonała okazja do wyrażenia siebie i rozwijania manualnych umiejętności.

Zajęcia konstrukcyjne i historyczne

Dzieci, które lubią wyzwania konstrukcyjne, z pewnością zainteresują się zajęciami z Lego Konstruktor. To nie tylko doskonała zabawa, ale także sposób na rozwijanie zdolności technicznych i przestrzennego myślenia.

Ponadto, dla młodych pasjonatów historii, grupa rekonstrukcyjna Casimirus zaprezentuje zajęcia, które przeniosą uczestników w czasie, oferując unikalną lekcję historii w interaktywnej formie.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

Teatr i papieroplastyka

Warsztaty teatralne otworzą przed uczestnikami świat dramatu, aktorstwa i scenicznych emocji. To doskonała okazja, aby odkryć talent aktorski i nauczyć się, jak budować postać oraz pracować w grupie na scenie.

Z kolei warsztaty z papieroplastyki-quilling "sposób na wyjątkowy podarunek" nauczą, jak z papieru tworzyć niezwykłe dzieła sztuki. Uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystując technikę quillingu, mogą stworzyć wyjątkowe podarunki dla bliskich.

Zapisy i informacje

Zapisy na wszystkie zajęcia prowadzone są pod numerem telefonu 63 2720106. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć. Szczegółowy harmonogram wydarzeń oraz dodatkowe informacje znajdują się na załączonym plakacie.

Miejski Dom Kultury w Kole zaprasza do aktywnego spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych. To doskonała okazja, aby rozwijać zainteresowania, uczyć się nowych umiejętności i spędzać czas w kreatywny sposób.

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (2)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Leszek · 07 Luty 2024
Może radni zainteresują się chociaż na koniec swojej kadencji tym obiektem. Wg mnie ten obiekt nie służy wszystkim dzieciom i mieszkańcom co powinno się być dokładnie skontrolowane.
Koszt zajęć · 07 Luty 2024
Czy to jakiś żart? Czy MDK nie jest finansowany z budżetu miasta? A do tego w ferie zajęcia jedno godzinne . Coś chyba nie tak .
Biblioteka
Ferie z Królikiem i Misią
17 godziny temu 428

Ferie z Królikiem i Misią

Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
1 dzień temu 11,404 11

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
2 dni temu 5,615 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
3 dni temu 107,790

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
6 dni temu 22,249

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

17 godziny temu 428
R E K L A M A