Miejscowe opady deszczu w pobliżu 14.9

Rajd rowerowy przez naturę zakończony sukcesem

Autor: Redakcja e-kolo 22 Sierpień 2024 przeczytasz w minutę
Rajd rowerowy przez naturę zakończony sukcesem
© babiak21
(0) | Czytano:
6,016 razy | przeczytasz w minutę

18 sierpnia 2024 r. odbyła się X edycja Rajdu Rowerowego w poszukiwaniu natury, organizowanego przez Stowarzyszenie "babiak21". W wydarzeniu wzięło udział 44 uczestników, nie tylko z Gminy Babiak, ale również z innych okolic

R E K L A M A
0
Czytano:
6,016 razy
Udostępnij

Trasa rajdu, licząca około 26 km, prowadziła przez malownicze tereny: od GOKiBP w Babiaku, przez Zakrzewo, Lubotyń, Stare Morzyce, Mąkoszyn, Janowice, aż po Polonisz. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal na zakończenie rajdu.

Podziękowania skierowane zostały do wszystkich osób zaangażowanych w organizację wydarzenia, szczególnie do Pani Sołtys Sołectwa Stare Morzyce oraz jej zespołu za gościnę i poczęstunek, a także do druhów OSP Babiak za zapewnienie bezpieczeństwa i wsparcia medycznego.

 

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
>