sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Stańmy po zielonej stronie mocy

Stańmy po zielonej stronie mocy

25-04-2013 09:16 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,561 | Komentarzy: 0
Tomasz Nowak
Stańmy po zielonej stronie mocy
Foto:
zacisze
Niezwykli goście odwiedzili właśnie pracowników Urzędu Miejskiego w Kole. Kacper Wojtczak i Maciej Nawrocki z klasy II b Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole wraz z wychowawczynią panią Anną Cichą i wicedyrektorem panią Grażyną Trocińską zachęcali urzędników do udziału w konkursie „Stań po zielonej stronie mocy”.

A dokładnie prosili o pomoc i wsparcie w zbieraniu baterii, płyt, opakowań od płyt, zepsutych telefonów komórkowych oraz ładowarek, bowiem to od ilości zgromadzonych tych właśnie śmieci zależy zwycięstwo w zmaganiach. Uczniowie przystąpili do konkursu w lutym, figurowali wówczas na 2.000 miejscu, obecnie są na 30 w klasyfikacji szkół w Wielkopolsce, a 1 w powiecie. Wygraną będzie 30 tys. zł. na stworzenie w szkole nowej pracowni komputerowej. Najlepsza klasa może zdobyć jeszcze 10 tys. zł. Dzieci przejawiają inicjatywę, chcąc uzyskać jak najwyższe noty zwracają się do wszystkich z prośbą o wsparcie, urzędników nakłaniali do posprzątania przez weekend szuflad i przygotowanie „śmieci” na poniedziałek – osobiście po nie przybędą.

Za sukces dzielnych uczniów trzymamy kciuki, Państwa również zachęcamy do zaangażowania się w przedsięwzięcie, zużyte baterie, płyty, telefony i ładowarki można dostarczać do dyrekcji SP nr 3 lub wychowawczyni klasy, pani Anny Cichej.

UM KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!