sim

Wiadomości Miasto Koło Duże poparcie w sprawie skateparku

Duże poparcie w sprawie skateparku

16-05-2013 09:20 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,436 | Komentarzy: 1
Duże poparcie w sprawie skateparku
Foto:
zacisze
Co dalej z budową obiektu dla młodzieży? Trudno powiedzieć, jednak to, co możemy zauważyć na pierwszy rzut oka, to duże zainteresowanie i poparcie wśród mieszkańców dla tej inicjatywy.
Po emisji naszego materiału dotyczącego strajku młodzieży w obronie projektu budowy skateparku w Kole- przedstawiciele tego grona stworzyli fanpage "Skatepark dla Koła". Po kilku dniach liczba popierających stronę z godziny na godzinę rosła w siłę. Na chwilę obecną mieszkańców za budową obiektu jest blisko 1100.

Na ulicach miasta możemy usłyszeć określenia "obrońcy skateparku", i coś w tym jest. Kilkudziesięciu młodych ludzi potrafiła się zintegrować i walczyć o wspólne dobro ogółu społeczności kolskiej.

Z pewnością poczucie, że ich pomysł i działania mają poparcie dużej części mieszkańców Koła, mobilizuje młodzież w dalszym działaniu, lecz czy przyniesie to jakiś skutek?

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. W tym przypadku jak informowaliśmy w poprzednim artykule ( http://e-kolo.pl/news.php?id=5212 ), kwota 200tyś. złotych została przeniesiona na inne zadania.

Z obietnic Burmistrza oraz Rady Miejskiej, wynika, że w najbliższym czasie wrócą rozmowy nad tym projektem, oraz, że władze zrobią wszystko co w ich mocy, aby pomóc i rozpocząć budowę.

Z naszej strony gratulujemy przede wszystkim wytrwałości młodzieży w działaniu, że mimo tylu już powodów do zniechęcenia- nadal walczą o swoje.

Sprawą zajęły się media wielkopolskie, co pomoże nagłośnić temat.

Polub fanpage, jeśli jesteś za skateparkiem w Kole
https://www.facebook.com/SkateparkDlaKola?fref=ts
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Swoje zdanie 16-05-2013 15:55
W zamieszczonej poniżej sondzie nie jest to aż tak jednoznaczne: 73% na TAK, 23% na NIE.
| Zgłoś do usunięcia