sim
mycenter
Wiadomości Miasto Koło KONKURS: Wyjazd na plan filmu

KONKURS: Wyjazd na plan filmu

17-03-2014 12:42 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,665 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
KONKURS: Wyjazd na plan filmu
Foto:
Bartosz Nowacki, Stowarzyszenie Malinowa Mamba oraz Portal e-kolo.pl zapraszają do udziału w konkursie na opowiadanie pt. "Spotkanie". Nagrodą w konkursie jest wizyta na planie i możliwość statystowania w filmie pt. "Ziarno prawdy" Borysa Lankosza („Rewers”) według głośnej powieści Zygmunta Miłoszewskiego o tym samym tytule.
Operator obrazu: Łukasz Bielan na co dzień pracujący w Hollywood ("Transformers", "Życie Pi", "Wrogowie publiczni", "CSI", "Wyspa", "Hancock"),

Obsada: Robert Więckiewicz, Zohar Strauss, Aleksandra Hamkało, Magdalena Walach, Jacek Poniedziałek, Piotr Głowacki, Arkadiusz Jakubik, Iwona Bielska i inni. I te wszystkie znakomite osoby możecie zobaczyć na żywo!

Jeśli chcesz spotkać się z twórcami i aktorami oraz poznać pracę filmowca od kuchni napisz opowiadanie nieprzekraczające 6 (słownie: sześciu) stron, którego tematem przewodnim będzie „Spotkanie”. Gatunek opowiadania dowolny. Akcja może dziać się na Twoim osiedlu, w domu, na wsi, w kosmosie, gdziekolwiek masz ochotę.

Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Prace należy przesłać na adres: malinowamamba.pl@gmail.com w terminie do 15 kwietnia 2014r. (godz. 23:59).

Spośród nadesłanych prac komisja wyłoni dziesięciu zwycięzców, którzy wyjadą na plan filmowy.* Jednocześnie informujemy, że konkurs ma charakter apolityczny zatem wszelkim organom chcącym włączyć się w działania z uwagi na zbliżające się wybory, serdecznie dziękujemy, ściskamy dłoń i szczerze odmawiamy! To młodzi są adresatami konkursu oraz ich niczym nieskrępowana wyobraźnia. Konkurs adresowany jest do uczniów pierwszych klas gimnazjów z Powiatu Kolskiego.

Dziękujemy za uwagę, Bartosz Nowacki i Stowarzyszenie Malinowa Mamba
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!