R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Wyniki sekcji zwłok małżeństwa z Dąbia. Strzały powodem śmierci

15-03-2018 11:07 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 21,432 | Komentarzy: 0

W ostatni piątek zakończyły się wstępne sekcje zwłok małżeństwa z gminy Dąbie, których historia zaszokowała lokalne społeczeństwo. Jak się okazuje - to strzały z broni małego kalibru były bezpośrednim powodem śmierci kobiety i jej męża.

Foto:Google maps
R E K L A M A

Przypomnijmy, że do tragedii doszło 6 marca br. w jednej z miejscowości gminy Dąbie. Sprawę obecnie prowadzi Prokuratura w Kole a dziś udało nam się porozmawiać z prokuratorem Adamem Weberem, który przedstawił obecne ustalenia śledczych. 

Prokurator potwierdził, że zakończyła się wstępna sekcja zwłok wykonana w Koninie przy udziale fachowców z dziedziny balistyki i medycyny. Ustalono, że bezpośrednim powodem śmierci 48-letniej kobiety był postrzał w jamę brzuszną. Strzał uszkodził wątrobę co doprowadziło do zgonu. Kobieta posiadała również ranę postrzałową głowy, jednak ta nie została uznana jako zagrażająca życiu.

Dąbie: Zginęła kobieta a jej mąż zastrzelił się

W dniu wczorajszym, tj. 6 marca br. na terenie gminy Dąbie doszło do przestępstwa o charakterze kryminalnym, w którym śm...

Czytaj więcej

Następnego dnia w godzinach porannych znaleziono ciało męża, który zginął od strzału w głowę z niewielkiej odległości co charakteruzyje strzały samobójcze. Jak podkreśla prokurator - nadal trwają szczegółowe badania i oczekiwanie na ekspertyzy. Śledztwo prowadzone jest w sprawie a nie przeciwko konkretnym osobom. 

Nadal brana jest pod uwagę hipoteza o udziale osób trzecich. Do zakończenia śledztwa żadna z hipotez ostatecznie nie będzie wykluczona. 

 


Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/e-kolo.pl/httpdocs/inc/funkcje.php on line 2741
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze