R E K L A M A
sim
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Polityka PiS bez kandydata partyjnego na burmistrza Koła

PiS bez kandydata partyjnego na burmistrza Koła

11 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,679 | Komentarzy: 29
PiS bez kandydata partyjnego na burmistrza Koła
Foto:e-kolo.pl
W związku trwającą kampanią wyborczą w dniu dzisiejszym wywiadu udzielił nam poseł Prawa i Sprawiedliwości Leszek Galemba, który zdradził jak wyglądały kulisy i negocjacje w wyborze kandydata na burmistrza i dlaczego nie jest to członek partii PIS.

Jak przekazał nam poseł w udzielonym wywiadzie: po ostatnich doświadczeniach z burmistrzem miasta (ówczesnym członkiem PIS), który jest obecnie zawieszony w pełnieniu swojej funkcji -  zarząd partii zdecydował się na nie wystawianie kandydata z legitymacją partyjną w Kole a jedynie udzielić poparcie osobie bezpartyjnej, młodej, energicznej z ogromnym doświadczeniem w samorządzie, która według wielu nich i wielu mieszkańców ma największe szansę na wygraną w nadchodzących wyborach.  

Poseł Leszek Galemba poinformował również o tym, że w czasie między decyzją co do wyborów a zawieszeniem Burmistrza Maciaszka o poparcie partii w ubieganiu się o funkcję Burmistrza ubiegał się jeden z obecnych kandydatów, kto? O tym dowiecie się oglądając wywiad.

Kim jest kandydat Zjednoczonej Prawicy, który będzie walczył o fotel burmistrza miasta Koła? Wszystkiego dowiecie się Państwo z poniższej rozmowy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (29)
Leon 5 dni temu
Panie ( grzecznościowo Panie, powinno być chłopku ) odpi... się pan od naszego miasta, bo gdzie grabie wbijacie tam wszystko pierd...Dziękuję za uwagę he he
| Zgłoś do usunięcia
Kolskie dywagacja 7 dni temu
Mnie to martwi. Pan Artur z poparciem obecnie jedynej słusznej. Kto to wymyślił? A prawdziwi sympatycy pis idą z innego ugrupowania. I to jest zastanawiajaące. Bo niby tego im nikt nie zarzuci. Młodzi. Aktywnii. Niemniej część z nich to prawdziwi sympatycy pis i burmustrza M. Nie wszyscy ale kto tam za innymi trafi. Najlepiej w Kole nie mieć poparcia jedynej słusznej partii no więc inne ugrupowanie się tworzy? Kto to wie. Można gdybać ale może to strategia? Przed wyborami i Macierewicz znikał a Ziobro nie chciał współpracować z prezesem. Po wyborach nagle się znajdowali i wielka rodzina. Kto wie może teraz taka lokalna strategia? Dla mnie to ludzie pis. Może się mylę a może nie.
| Zgłoś do usunięcia
Zenek 7 dni temu
No cóż część wielbicieli pis kandyduje od pani KH
| Zgłoś do usunięcia
Ala 7 dni temu
Gdzie są wiadomości o kandydatach do sejmiku wojewódzkiego?
| Zgłoś do usunięcia
kok 8 dni temu
pisuary w kole nigdy nie powinni rzadzic ani ich podstawieni farbowane lisy ostatnie cztery lata to dowiodly
| Zgłoś do usunięcia
obcy 8 dni temu
Panie pośle. Lansuje pan nowego kandydata na burmistrza, a kiedy pan przeprosi mieszkańców Koła za obecnego burmistrza S.M. (szkodnika miasta). Doskonale pan wie ile złego ten człowiek wniósł do naszej społeczności, ilu ludzi upodlił, ile szkód narobił w budżecie miejskim. O wszystkim pan wiedział i nic z tym nie zrobił. Teraz wybrańcem jest Artur Szafrański. Jakie ma niby predyspozycje? Tak jak pan, przez cztery lata wtórował Maciaszkowi i tolerował jego szalone pomysły i wybryki w zamian za zatrudnienie jego matki i żony. Słabo to wszystko wygląda co proponuje PiS.
| Zgłoś do usunięcia
obcy 5 dni temu
To proszę pana jest (tylko) polityka. Obserwując działania burmistrza - w stosunku również do innych radnych, dochodzi się do takich wniosków, że byliście "kupowani" w zamian za osobiste korzyści. Żyję w takim przekonaniu i tak myślę, bo tak to wyglądało. Jeżeli w pana przypadku jest inaczej to przepraszam. Gdyby jednak potrzebował pan innych przykładów nepotyzmu, zaniechań, braku konsekwencji to służę pomocą.
Artur Szafrański 8 dni temu
Szanowni Państwo, do tej pory nie reagowałem na obelgi i inne komentarze dotyczące mojej osoby, które od jakiegoś czasu krążą na portalach internetowych, jednak powyższy wpis internauty o niku „obcy” nie ma nic wspólnego z prawdą. Chciałbym więc zastrzec, że każdy, kto będzie powielał nieprawdziwe informacje naraża się na konsekwencje prawne, bowiem zamierzam bronić swojego dobrego imienia oraz imienia mojej rodziny. Z poważaniem Artur Szafrański
gość 9 dni temu
Pani odmówiła Panu?
| Zgłoś do usunięcia
gość 9 dni temu
Panie F ujek, ja nic wpisujesz się Pan w retorykę TVpis
| Zgłoś do usunięcia
gość 9 dni temu
Lepiej będzie: "Katarzyna da wam wszystkim".
gość 9 dni temu
Jeszcze dołóż pasek "Katarzyna zabierze Wam wszystko"
Marco 9 dni temu
kto tego rolnika wybrał na posła?
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 9 dni temu
My!!!!
Suweren 10 dni temu
przecież to poseł "niemowa sejmowa".... zresztą, jakby tak gadał w Sejmie, to i tak nikt by nie zrozumiał co mówi
| Zgłoś do usunięcia
sprawiedliwy 10 dni temu
Dla mnie zawsze odrażające są wielkie śmierdzące graby i krzywy kłamliwy ryj.
| Zgłoś do usunięcia
Wkurzony 10 dni temu
Tera zpan mówi, że kandydtaka Hamiga chciała iść z PiS?. A kto ją powołał na dyrektora sądu?? Czy zcasem nie minister Ziuobro? A Pan panie pośle jak pan smie mówić, że nie pdooba sie panu traktowanie ludzi przez Maciaszka? W referendum nad jego odwołaniem udzielił Pan mu poparcia i dlatego jesteś Pan skończonym hipokrytą i takie bajki, to możesz pan opowiadac swoim świniom w chlewie. Trzeba było nie udzielać mu poparcia w referendum.
| Zgłoś do usunięcia
prawda, prawda.... 9 dni temu
Wkurzony, chętnie Cię poznam i postawię piwo. Co ten Poseł ze swoją partia zrobił dla Koła ??? Już miał swojego burmistrza z PiS i co ???
Judex 10 dni temu
Szanowny Panie pośle precz z łapami od naszego miasta .Już dosyć pan narobił szkody w tym mieście.
| Zgłoś do usunięcia
irena 10 dni temu
całość nie trzyma się kupy. kręcą we wszystkich kierunkach dla zmyły.
| Zgłoś do usunięcia
he he he 10 dni temu
Ale żarty. Rok temu kandydatka "zostaje" Prezesem sądu w Kole po "reformach" PiS a teraz się wypierają, że to nie ich kandydatka. Najlepiej PiS w samorządzie nie przyznawać się do nikogo. Sprytnie - jeden kandydat z oficjalnym poparciem a drugi hmm... wiecie sami.
| Zgłoś do usunięcia
Ppp 11 dni temu
Ale nierozumie na wasze oburzenie. Od zawsse tak jets wiadomo ze to samorzadowcy wyciagaja do rzadu reke po kase a nie odwrotnie. Ktos kto reprezentuje partie ktore neguja rzad krytukuja itd to nie beda wspolpracowac i „wyciagac kase dla miasta” tak jak ludzie z ich srodowiska. Stary schemat jak swiat. Dopoki pis rzadzi to ludzie z ich srodowiska na stanowiskach burmistrzow wojtow i prezydentow miast beda mieli latwiej osiagnac porozuminie i sciagac srodki finansowe. Tak wyglada ten swiat
| Zgłoś do usunięcia
SZTASEK 11 dni temu
znowu szantaż polityczy wybierz naszego kandydata to miasto będzie miodem i mlekiem płynące , a jeśli nie .....
| Zgłoś do usunięcia
Mmm 11 dni temu
No coz pan posel zaoral pania hamige
| Zgłoś do usunięcia
wzgórze 11 dni temu
Panie pośle, czy mam zrozumieć, ze jeśli burmistrzem nie zostanie Pana kandydat Pan nie będzie pomagał naszemu miastu????? Zresztą Pan Szafrański nie jest z PiS-u..
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 10 dni temu
A skąd właściwie jest? Z jakiej organizacji kandyduje? Może to tylko tzw. "cichociemny?
Heh 11 dni temu
A co jesli mowi prawde? Po co mialby klamac?
| Zgłoś do usunięcia
sprawiedliwy 11 dni temu
Jaki kłamliwy typ.
| Zgłoś do usunięcia
wyborca 11 dni temu
czyli Poseł twierdzi, że pani "bezpartyjna" nie chcialabyc "bezpartyjna"? dobrze rozumiem?
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek