R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Weekend pod znakiem wypadków na przejściach dla pieszych. Ucierpiała 5-letnia dziewczynka

13-10-2021 20:18 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,357 | Komentarzy: 0

Ostatni weekend to nie tylko przekroczenia prędkości i jazda pod wpływem alkoholu. Niestety na przejściach dla pieszych dochodziło do zdarzeń drogowych z udziałem pieszych.
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

W ostatni piątek około godz. 16:25 na ul. Sienkiewicza w Kole na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 63-letniej mieszkanki Koła przez 63-letniego kierowcę osobowego Nissana Qashqaia. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala.

Natomiast w sobotę około godz. 18:20 na skrzyżowaniu ul. Włocławskiej z Al. Jana Pawła II doszło do zdarzenia drogowego. 61-letni kierowca Peugeota 307 mieszkaniec gminy Babiak potrącił dwie osoby przechodzące przez pasy. Niestety 5-letnia dziewczynka poszkodowana w wyniku tego zdarzenia została przewieziona na obserwację do szpitala w Koninie. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę