R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biznes

Ropa na rynkach we wtorek dalej taniała. Wieczór z ceną poniżej 100 USD

15-03-2022 20:44 | Źródło: PAP - Polska Agencja Prasowa | Wyświetleń artykułu: 2,916 | Komentarzy: 1

Notowania ropy Brent z Morza Północnego we wtorek spadły o ponad 6 proc. do poziomu 100 dol. za baryłkę, natomiast notowania amerykańskiej ropy WTI spadły poniżej 100 dol. za baryłkę.

Foto:PAP
R E K L A M A

Ropa Brent we wtorek nadal taniała. W ciągu dnia jej notowania spadły poniżej 100 dol. za baryłkę do ok. 98 dol., ale potem lekko się odbiły i po południu za baryłkę trzeba było zapłacić lekko powyżej 100 dolarów.

W ciągu dnia taniała również (o ponad 6 proc.) amerykańska ropa West Texas Intermediate (WTI). Jej notowania spadły do 96,5 dol. za baryłkę.

W dniu napaści Rosji na Ukrainę 24 lutego baryłka Brent wyceniana była na 99 dol., a WTI na 92,8 dol. Po inwazji Rosji na Ukrainę, w kulminacyjnym momencie wzrostów ceny ropy naftowej dochodziły w USA do 130 dolarów za baryłkę, a ropy Brent były bliskie 140 dolarów za baryłkę. (PAP)

mick/ mmu/

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze