R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Wood-Mizer otwiera Serce pełne nakrętek, aby pomóc choremu Filipowi

22 dni temu | Źródło: Fundacja Wood-Mizer | Wyświetleń artykułu: 5,596 | Komentarzy: 1

Dnia 2-go września 2022 r., miało miejsce przekazanie zawartości pomarańczowego serca Wood-Mizer na rzecz Stowarzyszenia "W Koło Pomagam".

Foto:Wood-Mizer
R E K L A M A

Nakrętki zbierane przez nas od lutego 2022 zostaną sprzedane firmie recyklingowej, a za pozyskane środki będziemy mogli pomóc choremu chłopcu.  Dziękujemy wszystkim pracownikom firmy i ich rodzinom za zbiórkę tego cennego materiału! 

- czytamy na Facebooku fundacji

12-letni Filip z Trzęśniewa zmaga się z rzadką chorobą wymagającą drogich rehabilitacji i konsultacji medycznych. Kilka tysięcy złotych, które fundacja „W Koło Pomagam” zdoła uzbierać dzięki sprzedaży nakrętek zebranych z kilku źródeł, wesprze finansowo rodzinę Filipa.

W obecności Prezesa Wood-Mizer, pana Roberta Bagińskiego, otworzono metalowy pojemnik w kształcie serca i wraz z panem Jarkiem Jóźwiakiem, Prezesem Stowarzyszenia „W Koło Pomagam” przesypano nakrętki do worków.

To przykład wspaniałomyślnej akcji, która pomaga nie tylko wspierać potrzebujących, ale też przyczynia się do wzrostu naszej świadomości na tematy ekologii i wykorzystania surowców wtórnych. 

Dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili nakrętek do „Serca Wood-Mizera” i zachęcamy do kolejnej edycji zbiórki!

- zachęcają organizatorzy

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze