sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Z okazji Dnia Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka

23-01-2014 10:27 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,292 | Komentarzy: 2
Jubiler Euro Koło
Z okazji Dnia Babci i Dziadka
Foto:
Wszystkie dzieci uczęszczające do kolskiego Przedszkola nr 6 w Kole wystąpiły na scenie Miejskiego Domu Kultury w koncercie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zainteresowanie inicjatywą przerosło najśmielsze oczekiwania, a milusińscy, choć pierwszy raz na dużej sali, czuli się w nowych rolach jak ryby w wodzie!
W ostatnim czasie całe przedszkole żyło wielkim występem, bowiem dzieci jeszcze nie miały okazji pokazać się na scenie Miejskiego Domu Kultury. Milusińscy, pod opieką nauczycieli, ćwiczyli z dużym zaangażowaniem tylko w swojej placówce, a na dużej sali wystąpili bez próby! Tuż przed występem widać było emocje, czy wszystko wypadnie dobrze. Obawy okazały się płonne, przedszkolaki tańczyły, śpiewały, recytowały tak wspaniale, że wśród obecnych widać było podziw pomieszany ze wzruszeniem. Sala nie pomieściła wszystkich zainteresowanych występem, nie tylko babcie i dziadkowie, ale całe rodziny przyszły zobaczyć debiut kilkulatków. Dzieci pokazały, jak dużo już potrafią.

UM KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
Dorota 23-01-2014 13:29
Rewelacja !!! Najlepsze przedszkole w Kole ! Zabawa była wyśmienita a miny małych Aktorów - bezcenne ! Brawo dla Grona Pedagogicznego :)
| Zgłoś do usunięcia
forever 23-01-2014 12:08
super pomysł na reaktywację MDK-u i przypomnienie sobie dla wielu, że takie coś istnieje i do takich imprezek zbiorowych ma służyć. Inne przedszkola i szkoły niech biorą przykład.
| Zgłoś do usunięcia